Naktī uz 11.novembri Čikāgā cīņu Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā aizvadīs Mairis Briedis (24-1, 18 KO), kuram prertī stāsies vācietis Noels Gevors (23-1, 10 KO). Rakstā aplūkosim, ko par cīņu prognozē totalizatori Latvijā.  Atbalsti Mairi Briedi cīņā pret Noelu Gevoru un Oleksandru Usiku pret Toniju Beljū ar €1 likmi un mēs Tev piedāvāsim palielināto koeficientu 25,00.

Kā zināms, Briedis tiek uzskatīts par vienu no labākajiem pasaules bokseriem (to pierāda iepriekš iegūtā WBC josta) savā svara kategorijā. Tomēr iepriekšējā supersērijas sezona nebija tik sekmīga, ka visi to vēlētos.

Turnīra pusfinālā Mairis aizvadīja, iespējams, līdzšinējjā karjerā smagāko un sīvāko cīņu. Tieši tā, Briedi pārspēja ukrainis Usiks, kurš arī uzvarēja visā supersērijā un sestdien aizvadīs cīņu pret Toniju Beljū.

Nelielu mierinājumu Briedis guva Supersērijas finālā jūlijā, kurā pirms Usika finālā pieveica Brendonu Delorjē, tomēr uzvara bija diez gan pašsaprotama.

Gevors līdz pat 2017.gada maijam nebija zaudējis nevienu cīņu, tomēr tad viņš piekāpās polim Vlodarčikam. Kopš zaudējuma Gevors aizvadījis tikai vienu cīņu – tā paša gada septembrī viņš pārspējai Aizeku Tomasu. Garā pauze Gevoru padarījusi par pastarīti ne cīņā, bet arī visā turnīrā kopumā. Tomēr tas Briedim visu padara krietni sarežģītāku, jo no vienas puses pretinieka neesošā cīņu prakse pēdējā gada laikā var nākt tikai par labi, tajā pašā laikā var likt nenovērtēt pretinieku.

Totalizatori Latvijā pārliecinošu favorīta statusu piešķiruši Briedim. 11.lv šobrīd Brieža uzvaru vērtē ar koeficientu 1.04, Optibet ar 1.07, Betsafe un Pafbet ar 1.06. Savukārt koeficients uz Gevora uzvaru ir 8.00-10.00 robežās. Tāpat tiek prognozēts, ka cīņas iznākums tiks atrisināts ar Gevora tiešo vai tehnisko nokautēšanu.

Totalizatori cīņai piedāvā dažādus īpašos piedāvājumus – Optibet piedāvā veikt likmes uz Usika-Beljū, kā arī Brieža-Gevora cīņām un saņemt 10 eiro likmes atmaksu, veicot kombinēto likmi vismaz 5 eiro vērtībā ar koeficientu 5.00 vai vairāk.

Tikmēr Betsafe piedāvā atbalstīt Mairi Briedi cīņā pret Noelu Gevoru un Oleksandru Usiku pret Toniju Beljū ar €1 likmi , piedāvājot palielināto koeficientu 25,00.