Optibet piedāvā veikt Esporta likmes vēl ērtāk kā līdz šim

Ar īpašu pārsteigumu esporta faniem klajā nācis Optibet totalizators, kas ļaus veikt iemīļoto disciplīnu esporta likmes vēl ērtāk, kā arī atvieglos sekošanu tām līdz.

Nevienam nav noslēpums, ka Esports šobrīd veic savu uzvaras gājienu, attiecīgi raisot arī pieredzējušu totalizatoru spēlētāju interesi, tāpat piesaistot arī jaunus likmju veicējus. Katru dienu populārākajās spēlēs (piem., CSGO, DOTA 2, LoL, PUBG u.c.) notiek vairāki lielāki un mazāki turnīri, tāpēc sev intresējošo atradīs jebkurš.

Optibet, acīmredzot, ir rūpīgi sekojis tendencēm, tāpēc paplašinājis iespējas, ko sniedz Esporta likmes visdažākajos veidos. Pats galvenais –  tagad esporta likmes meklēsi nevis sporta sadaļā kopā ar citām likmēm, bet atsevišķā esports sadaļā.

Optibet izvēlne, kurā ir iekļauta E-sport sadaļa

Pārskatāma dizaina sadaļā atradīsi visus aktuālos notikumus un to likmes, kā arī varēsi vērot turnīru tiešraides, kas lapā integrētas no populārās straumēšanas vietnes “Twitch”. Noteikti ievērosi, ka esporta likmes , koficienti un to kartītes vizuāli pat izskatās tīkamāk  un modernāk nekā klasiskajā sporta sadaļā.

CS:GO E-sporta sadaļa Optibet mājaslapā

“Labākie koeficienti, 10 reizes vairāk E-sporta notikumu nekā iepriekš, izcilas kvalitātes tiešās translācijas 90% no piedāvātajiem notikumiem ar pieejamu “Cash Out” funkciju. ”  Tā savu piedāvājumu raksturo Optibet totalizators.

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.