Ar īpašu pārsteigumu esporta faniem klajā nācis Optibet totalizators, kas ļaus veikt iemīļoto disciplīnu esporta likmes vēl ērtāk, kā arī atvieglos sekošanu tām līdz.

Nevienam nav noslēpums, ka Esports šobrīd veic savu uzvaras gājienu, attiecīgi raisot arī pieredzējušu totalizatoru spēlētāju interesi, tāpat piesaistot arī jaunus likmju veicējus. Katru dienu populārākajās spēlēs (piem., CSGO, DOTA 2, LoL, PUBG u.c.) notiek vairāki lielāki un mazāki turnīri, tāpēc sev intresējošo atradīs jebkurš.

Optibet, acīmredzot, ir rūpīgi sekojis tendencēm, tāpēc paplašinājis iespējas, ko sniedz Esporta likmes visdažākajos veidos. Pats galvenais –  tagad esporta likmes meklēsi nevis sporta sadaļā kopā ar citām likmēm, bet atsevišķā esports sadaļā.

Pārskatāma dizaina sadaļā atradīsi visus aktuālos notikumus un to likmes, kā arī varēsi vērot turnīru tiešraides, kas lapā integrētas no populārās straumēšanas vietnes “Twitch”. Noteikti ievērosi, ka esporta likmes , koficienti un to kartītes vizuāli pat izskatās tīkamāk  un modernāk nekā klasiskajā sporta sadaļā.

esporta likmes

“Labākie koeficienti, 10 reizes vairāk E-sporta notikumu nekā iepriekš, izcilas kvalitātes tiešās translācijas 90% no piedāvātajiem notikumiem ar pieejamu “Cash Out” funkciju. ”  Tā savu piedāvājumu raksturo Optibet totalizators.

Juris Bergmanis