No 1 EUR līdz 3000 EUR! Iespaidīga kombinētā likme atnes kārtīgu peļņu

Ar spilgtām futbola prognozēšanas prasmēm un veiksmi izcēlies kāds Betsafe totalizatora spēlētājs, kuram aizvadītajā nedēļas nogalē sekmīga izrādījusies kombinētā likme ar iespaidīgu kopējo koeficientu.

“Kāds “Betsafe” klients izveidoja kombinēto likmi ar 13 dažādiem futbola notikumiem, kopējais koeficients bija 3000, un likme bija veiksmīga! Kartītē tika iekļauti Bundeslīgas, Premjerlīgas un citu futbola čempionātu spēles, ” savā “Twitter” kontā vēsta “Betsafe”.

Tik tiešām – laimīgais spēlētājs sakombinējis 13 vienkāršās uzvarētāju prognozes Anglijas premjerlīgā, Vācijas “DFB Pokal” kausā, Turcijas superlīgā, Horvātijas pirmajā līgā, Francijas pirmajā līgā un citviet, kopējam koeficientam sasniedzot 3070,91. Likmes summa? Precīzi viens eiro, kas, protams, atvieglo visu matemātiku.

Lielākais koeficients kartītē bijis Anglijas premjerlīgas mačam starp “West Ham” un “Newcastle” , kur uzvarētājas “Newcastle” panākums pirms mača totalizatorā bija novērtēts ar 3.80.  Turpat netālu ir citas premjerlīgas komandas “Crystal Palace” uzvara pret “Southampton” (1:0), kas pirms mača tika novērtēta ar koeficientu 3.30. Vienīgie vārti spēlē tika gūti 13.minūtē.

Kā redzams, tiekšanās uz lieliem mērķiem šad un tad arī attaisnojas. Tomēr galvenais ir spēlēt atbildīgi un atbilstoši savai stratēģijai. Lai veicas!