Nacionālā hokeja līgā apstiprinājusi, ka noslēgusi vairāku gadu sadarbības līgumu ar MGM Resorts International. 

Kā oficiālajam sporta likmju partnerim, MGM Resorts būs iespēja piedāvāt vairākus savus produktus miljoniem fanu visā pasaulē. Tāpat kompānija izmantos NHL brendu likmju piedāvājumu popularizēšanā.

Vienošanās gan būs ierobežota Kanādā, jo tur joprojām likmju veikšana uz atsevišķām spēlē nav legāla.

Turklāt, tai tiks dota pieeja NHL statistikas sistēmām, kas ļaus klientiem piedāvāt speciālus ieskatus spēlēs, kā arī jaunus fanu iesaistes veidus un likmju iespējas. Papildus tam kompānijai būs pieeja NHL fanu datubāzēm, kā arī iespēja reklamēties lielākajos pasākumos – Stenlija kausa izslēgšanas spēlēs, tā finālā, Visu zvaigžņu spēlē, Ziemas klasikā un Stadionu sērijā.

NHL komisārs Gerijs Betmens komentē darījumu: “Jaunais sporta likmju tirgus dod iespējas radīt jaunus interakcijas veidus ar faniem, kā arī sekmīgi pielietot ekskluzīvos līgas datus.”

“Kā viens no pasaulē vadošajiem azartspēļu un izklaides operatoriem, MGM Resorts ir izcils partneris, lai arī mēs parādītos šajā tirgū. Saskarsme ar faniem, teholoģiskās iespējas un inovācijas ir galvenie virzieni mūsu progresīvajai pieejai un mēs darīsim visu, lai tas būtu veiksmīgi.”

“Mēs esam priecīgi, ka esam noslēguši vēsturisku vienošanos ar NHL,” stāsta MGM Resorts vadītājs Džims Murens. “Šī līga ir mājas vienam no pasaulē aizraujošākajiem sporta veidiem un mēs esam gatavi strādāt, lai faniem radītu arvien jaunas pieredzes.”

MGM jau augustā noslēdza līdzīgu sadarbības līgumu ar NBA.

Jau ziņojām, ka Amerikas Azartspēļu asociācijas (AGA) atbalstīts pētījums norāda, ka nesenā sporta likmju lieguma atcelšana var NHL nest līdz pat 216 miljonus dolāru lielu papildu peļņu.