Jaunā NHL sezona jau startējusi, taču līga, iespējams, piedzīvos patīkama izmaiņas, pateicoties sporta likmēm. Amerikas Azartspēļu asociācijas (AGA) atbalstīts pētījums norāda, ka nesenā sporta likmju lieguma atcelšana var NHL nest līdz pat 216 miljonus doāru lielu papildu peļņu, ziņo Gamblinginsider.com

Kompānijas Nielsen Sports pētījumā analizēta ienākumu straume, kuru NHL varētu iegūt no sporta likmēm. Papildu 151 miljons varētu nākt no līgas produktu izmantošanas pieauguma, ko sekmē sporta likmes. Tas sevī iekļauj mediju tiesības, sponoru līgumus , kā arī fanu atribūtiku un biļešu pārdošanu.

Atlikušie 65 miljoni nāktu no totalizatoru un datu sniedzēju operatoriem, kas sevī iekļauj reklāmas, sponsoru līgumus un datus.

Pētījuma mērķauditorija bija 1000 sporta fani, kuri sevi identificējuši kā likmju veicējus.

AGA pārstāvji atzīst, ka legāla un regulēta sporta likmju veikšana noteikti palielinās ne tikai NHL, bet arī citu lielāko ASV līgu peļņu.

Līdzīgā pētījumā tiek prognozēts, ka Amerikānu futbola līga (NFL) pateicoties sporta likmēm gūs pat papildu 2,3 miljardus lielu peļņu gadā.