Nacionālā hokeja līga (NHL) un William Hill ceturdien paziņojuši par sadarbības noslēgšanu. Totalizators oficiāli kļuvis par līgas sporta likmju partneri. 

Lielbritānijā bāzētajai azarspēļu vietnei šī ir pirmā vienošanās ar kādu sporta līgu, taču 2018.gada septembrī tā iekļuva vēsturē, parakstot pirmo sporta likmju sadarbības līgumu ar kādu ASV sporta komandu, šajā gadījumā NHL klubu Lasvegasas “Golden Knights”. Papildus sadarbībai ar NHL, totalizators savā tiešo partneru lokā iekļāvis vēl vienu klubu – Ņūdžersijas “Devils”.

Vienošanās ar NHL sevī iekļauj tiesības izmantot līgas intelektuālo īpašumu savās reklāmās un iespēju pielietot sadarbības faktu jaunu klientu piesaistē. Šī nav vienīgā NHL vienošanās ar kādu totalizatoru, 2018.gadā līgumi noslēgti arī ar MGM Resorts un Fanduel.

Kā ziņo Willam Hill, kurš aktīvi darbojas Nevadā un Ņūdžersijā, 2018./2019.gada sezonā veikto likmju aktivitāte uz NHL palielinājusies par 38%, tomēr tas lielā mērā saistāms ar veiksmīgo “Golden Knights” pirmo sezonu, kurā izdevās iekļūt pat Stenlija kausa finālā.

Līgas komisārs Gerijs Betmens pat pēc paplašināšanās uz Lasvegasu cīnījās pret sporta likmju legalizāciju, taču semtembrī nostāja tika strauji mainīta, ņemot vērā, ka ASV Augstākā tiesa tomēr lēma par liegumu atcelšanu visā valstī.