Totalizatora spēlētājs veic drosmīgu likmi uz Monreālas “Canadiens” panākumiem

Viens no NHL izslēgšanas spēļu pārsteigumiem ir Monreālas “Canadiens”, kas veiksmīgi aizcīnījusies līdz pusfinālam un nu gaida savu pretinieku tajā. Kāds totalizatora spēlētājs uz komandu veicis likmi, kas pamazām sāk pārvērsties realitātē.

30. maijā kāds “BetMGM” totalizatora spēlētājs izdarījis 5000 tūkstošu dolāru likmi uz to, ka “Canadiens” aizcīnīsies līdz Stenlija kausa finālam. Tobrīd koeficients uz šādu iznākumu bija 31.00, kas nozīmē, ka veiksmes gadījumā likmes summa tiks pārvērsta 155 tūkstošu laimestā.

Dienu pirms likmes veikšanas “Canadiens” pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā panāca izšķirošo septīto spēli pret Toronto “Maple Leafs”. Tajā Monreāla guva panākumu, sagādājot izslēgšanas spēļu pirmo lielo pārsteigumu. “Maple Leafs” ne tikai bija pārliecinoši favorīti sērijā, bet bija arī samērā nopietna kausa pretendente.

Nākamajā kārtā “Canadiens” tikās pret otra pārsteiguma autori Vinipegas “Jets”, kas pirmajā kārtā izslēdza Edmontonas “Oilers” ar superzvaigzni  Konoru Makdevidu priekšgalā. Lai abu komandu spēki tika vērtēti diez gan līdzīgi, “Canadiens” pretiniekiem neatstāja itin nekādas cerības, sērijā uzvarot ar 4-0.

Tagad komandai atliek tikai gaidīt pretinieku pusfinālā, taču viegli nebūs jebkurā gadījumā. Par pēdējo vietu pusfinālā šobrīd cīnās Vegasas “Golden Knights” un Kolorado “Avalanche”, pēc piecām spēlēm vadībā ar 3-2 esot Vegasas komandai. Zīmīgi, ka “Avalanche” sezonas gaitā bijusi pārliecinoša favorīte uz Stenlija kausa izcīnīšanu, taču šobrīd komanda atrodas tuvu bezdibienim un darīs visu iespējamo, lai panāktu septīto spēli.

Neatkarīgi no pretinieka, “Canadiens” uzdevums iekļūt NHL Stenlija kausa finālā būs ļoti sarežģīts, ja pat ne neiespējams, taču komanda uz viļņa noteikti var pārsteigt. Vēl lielāks smagums uz pleciem noteikti būs jānes vārtsargam Kerijam Praisam, kurš šajās izslēgšanas spēlēs rāda savu labo laiku sniegumu, 11 spēlēs atvairot 93,5% pretinieku metienu.

Lai vai kā, koeficients 31.00 par iekļūšanu finālā nu ir nokrities līdz 3.03, tāpēc drosmīgajam likmes veicējam nav par ko bēdāties un atliek tikai cerēt uz veiksmes turpināšanos.