Biežāk vai retāk, likmes uz futbolu patīk likt jebkuram. Taču ir vērts ņemt vērā pāris nerakstītus likumus, kuri ļaus izvairīties no neveiksmēm.

Izvairies no pēdējā brīža lēmumiem kombinētajās likmēs

Mēs visi esam tur bijuši. Tu sastādi savas dienas kombinēto likmi un pēkšņi ieraugi, ka agrā spēlēs sākumā uz Liverpool ir neliels, taču simpātisks koeficients, kuram bez šaubām vajadzētu iziet. Paiet kāds laiks un tev nākas vai nu iepauzēt, vai arī plānot jaunu likmji, jo pēkšņi Liverpool nejēdz spēlēt futbolu. Likmju veikšanai vienmēr pārdomātam un izanalizētam procesam. Protams, neviens neliedz izklaides labad riskēt, tomēr tā līdz peļņai netiksi.

Izvairies no visām itāļu komandām, izņemot Juventus

Ņemot vērā, ka lielākā daļa spēļu Itālijā tiek aizvadītas svētdienā, ir sarežģīti izvairīties no kādas likmes iemešanas savā likmju arsenālā. Lai cik grūti tas nebūtu, ieteicams, neuzticēties nevienai komandai, izņemot Juventus.

Tu redzi, ka, piemēram Roma vai Napoli spēlē pret krietni vājāku komandu, tāpēc tu nesteidzīgi izmanto iespēju. 10 minūtes vēlāk rezultāts jau ir 0:2, un tava likme ir vējā. Vienīgais gadījums, kad vari būt vismaz 99% pārliecināts par iznākumu Itālijā ir Juventus mājas spēle. Jā, koeficienti nebūs tie simpātiskākie, bet vismaz esi pārliecināts, ka par likmi vari neuztraukties.

Vienmēr pievērs uzmanību likmju izgāzējiem

Katram spēlētājam ir tās jaukās komandas, kuras regulāri sabojā kombinēto likmi, lai gan šķiet, ka izvēle ir ļoti laba. Mēs iesakām tās atcerēties un ņemt vērā pirms nākamo likmju veikšanas. Jo nevienam taču nepatīk, ka kāds bojā gaisu, šajā gadījumā, regulāri noved pie zaudējumiem.

Cash out funkcija ir velns

Cash out rīku bukmeikeri piedāvā jau pēdējos gadus, kas ļauj “nolēkt” no likmes pirms notikuma noslēguma, ļaujot glābt savus līdzekļus vai izdarīt konservatīvu soli, paņemot pieklājīgu laimestu, lai gan, iespējams, varēji dabūt vairāk. Tieši šī baidīšanās riskēt un lielāka laimesta zaudēšana ir funkcijas lielākie mīnusi.

Viss ir atkarīgs no nerviem. Protams, nav šaubu, ka reizēm ir vērts izvēlēties drošāko variantu, bet vidējā griezumā skatoties, tu zaudēsi potenciāli iegūstamus līdzekļus, līdzīgi kā šajā gadījumā.

Media Image

Neuzticies live laukumam

Kā jau zināms, totalizatori piedāvā spēlēm sekot līdz izmantojot laukuma imitāciju, kurā tiek rādīts, kura komanda uzbrūk un citus notikumus spēlē. Ja nav pieejama tiešraide, šāda veida sekošana likmēm ir diez gan nervoza, it īpaši, ja pārsvars ir neliels.

Tāpat ir jāņem vērā, ka šāds atspoguļošanas veids var būt neprecīzs vai pat maldinošs. Pieņemsim, ka tiek rādīts, ka pretinieku komanda ir bīstamā uzbrukumā un likmju veikšana tiek pārtraukta. Tev var šķist, ka viss ir galā un likme ir zaudēta, taču faktiski pretinieki ir tikai tavas komandas laukuma pusē un būtiski vārtu drošību neapdraud.

Izvairies no komandām ar jauniem treneriem

Daudziem šīs fakts ir labi zināms, taču ja tev vēl ne, ņem vērā. Kad nopietnās problēmās esoša komanda atlaiž savu treneri, kādu laiku izvairies no likmju veikšanas uz šo komandu. Jauns treneris situāciju uzreiz neizmainīs, tāpēc sākumā tikai pavēro tendences.

Nekad neliec likmes uz savu favorītkomandu

Lai gan varbūt var šķist diez gan muļķīgi, daudzi šo noteikumu ievēro neskatoties ne uz ko. Tu apmeklē spēles, pērc komandas atribūtiku, kas nozīmē, ka atbalsti to pietiekami. Ir gadījumi, kad tas ir piedodami, taču ņem vērā, ka bieži vien likmes uz savu mīļāko komandu nav racionālas un balstās tikai uz emocijām.

Plašāk ar futbola likmēm iepazīsties šeit!