Vai Meivezers ierādīs vietu Polam vecākajam?

Svētdienas naktī “Hard Rock” stadionā Majami gaidāms samērā izklaidējošs boksa pasākums – leģendārais Floids Meivezers spēkosies ar “Youtube” zvaigzni Loganu Polu. Kādas ir totalizatoru likmes un vai tev tās vajadzētu izmantot?Kā jau zināms, šādas šova veida cīņas boksā pēdējo gadu laikā ieguvušas lielu popularitāti un abiem šī dueļa dalībniekiem tās nav svešas. Fani visā pasaulē tām pievērš ļoti lielu uzmanību, tāpēc tās arī ienes iespaidīgus naudas līdzekļus.

44 gadus vecais Meivezers, kurš oficiāli savu sportista karjeru noslēdza 2017. gadā pēc panākuma duelī pret UFC zvaigzni Konoru Makgregoru, līdz šim aizvadījis vienu paraugcīņu. 2018. gadā Vecgada vakarā Japānā Floids vairākas reizes nokautēja kikbokseri Tenšinu Nasukavu, par to saņemdams deviņus miljonus ASV dolāru.

Tikmēr 26 gadus vecā interneta superzvaignze Logans Pols savu vienīgo oficiālo cīņu aizvadījis 2019. gadā, atzīstot cita slavena youtubera KSI pārākumu. Abi reizi tikās arī pirms tam, taču tai cīņai bija amatieru statuss.  Krietni veiksmīgāk boksā līdz šim veicies Logana brālim Džekam, kurš ringā pieveicis Ali Esonu Gibu, bijušo NBA basketbolistu Neitu Robinsonu un UFC cīkstoni Benu Askrenu. Jāatzīmē, ka Logans vidusskolas laikā nodarbojies ar vrestlingu un spēlējis amerikāņu futbolu.

Tikšanās ar Meivezeru Polam bija paredzēta jau februārī, taču plānus atcēla Covid-19 pandēmija. Šobrīd zināms, ka svētdienas duelī nebūs nedz vērtētāju, nedz oficiāla uzvarētāja paziņošana, tajā pašā laikā nokauti būs legāli un galēja nokauta paziņošana būs atkarīga no tiesneša ieskatiem. Kopumā cīņā paredzēti astoņi trīs minūšu gari raundi. Tāpat sportisti cīņā neizmantos galvas aizsargus, kā arī spēkosies ar mazākiem 12 uncu cimdiem.

Amizantu situāciju Polu brāļi radīja pirms cīņas pasākumā maijā, kad konfrontēt Meivezeru izdomāja Džeiks Pols, atņemot viņam cepuri, kas vien norāda uz šova elementa pārpilnību nevis sportisko aspektu.

Lai gan cīņa nav oficiāla un nav ņemama par pilnu, savus koeficientus izlikuši arī totalizatori. Ļoti pārliecinoši par dueļa favorītu tiek uzskatīts Meiveizers, 1.08 (Pafbet) – 1.11 (Betsafe),  kamēr Pola izredzes uz panākumu vērtētas ar 5.50 (Betsafe) -7.00. Tāpat Betsafe nokauta iespēju cīņā vērtē ar 1.44, kamēr raundos lielākas izredzes tiek liktas uz zem 5.5 raundiem – koeficients 1.65. Sulīgs koeficients uz to, ka cīņa noslēgsies 60 sekunžu laikā – 21.00.