Totalizators Betsafe piedāvā piedalīties akcijā, kurā veiksmes gadījumā iespējams laimēt iespēju doties uz Krievijā notiekošā 2018.gada pasaules kausa futbolā spēli starp Anglijas un Beļģijas valstsvienībām. Lai gūtu uzvaru, nepieciešams izpildīt trīs uzdevumus. Nosacījumi šoreiz gadījušies diez gan dīvaini.

1.Prognozē precīzu rezultātu

Veic un vinnē vienkāršo likmi vismaz €3 apmērā uz pilna spēles laika precīzu rezultātu šajās futbola līgās: Čempionu līgā, Eiropas līgā, Anglijas Premjerlīgā, La Liga, Bundeslīgā, Ligue 1 vai Serie A.

2.Vinnē kombinēto likmi ar lielu koeficientu

Veic un vinnē kombinēto likmi ar koeficientu 100. Lai kvalificētos, Tavai likmei ir jābūt vismaz €3 apmērā, un likmes kartītē ir jābūt vismaz divām izvēlēm.

3.Vinnē virkni Live likmju

Vinnē 50 Live likmes pēc kārtas. Katras likmes koeficientam jābūt vismaz 1,5, un tai ir jābūt vismaz €3 lielai.

Ja Tev izdosies izpildīt visus uzdevumus, Betsafe Tevi aizvedīsim ceļojumā uz Kaļiņingradu, kur varēsi skatīties augstākā līmeņa futbola maču. Ja nevienam neizdosies izpildīt visus uzdevumus, par uzvarētāju tiks atzīts spēlētājs, kurš būs ieguvis visvairāk punktu.

Punkti tiks piešķirti šādi: 

• 1. uzdevums: nopelni 10 punktus par precīza spēles rezultāta prognozēšanu.
• 2. uzdevums: nopelni 0,5 punktus par katru koeficienta pilno skaitli Tavā likmes kartītē, piem., koeficients 20,76 dos 10 punktus.

• 3. uzdevums: nopelni 2 punktus par katru pēc kārtas vinnēto Live likmi.

Betsafe piedāvājumu meklē šeit!

Vispārējie noteikumi

1. Šis piedāvājums ir pieejams tikai tiem Betsafe klientiem, kuru adrese ir reģistrēta Latvijā.
2. Lai izmantotu šos piedāvājumus, spēlētājiem ir jāpiereģistrējas piedāvājumam. Spēlētājiem piedāvājumam ir jāpiereģistrējas tikai vienu reizi.
3. Šis piedāvājums ir spēkā no 2018. gada 23. aprīļa plkst. 00:01 (CET) līdz 2018. gada 27. maija plkst. 23:59 (CET).
4. Atbilstošajām likmēm ir jābūt veiktām un apstrādātām piedāvājuma norises laikā.
5. Jebkurš spēlētājs, kuram piedāvājuma norises laikā izdosies izpildīt visus uzdevumus, balvā saņems ceļojumu uz Kaļiņingradu. 6. Ja nevienam spēlētājam neizdodas izpildīt visus uzdevumus, par uzvarētāju tiks atzīts spēlētājs, kurš būs ieguvis visvairāk punktu. Ja vienāds punktu skaits būs vairāk kā vienam spēlētājam, ceļojumu vinnēs spēlētājs, kurš būs uzvarējis 2. uzdevumā. Ja vairāki spēlētāji par 2. uzdevumu būs saņēmuši vienādu punktu skaitu, par uzvarētāju tiks atzīts spēlētājs, kurš pirmais būs veicis 2. uzdevuma uzvarošo likmi.
7. Ja vienāds punktu skaits būs vairāk kā vienam spēlētājam, ceļojumu vinnēs spēlētājs, kurš būs ierindojies pirmajā vietā 2. uzdevuma izpildē. Ja abi spēlētāji par 2. uzdevumu būs saņēmuši vienādu punktu skaitu, par uzvarētāju tiks atzīts spēlētājs, kurš pirmais būs veicis 2. uzdevuma uzvarošo likmi.
8. Ja visus uzdevumus izpilda vairāk kā viens spēlētājs, par uzvarētāju tiks atzīts spēlētājs, kurš pirmais būs veicis uzvarošo likmi 2. uzdevumā.
9. Likmes bez zaudējuma riska netiek ņemtas vērā.
10. Live likmes ir jāvinnē pēc kārtas, tātad, ja starp tām ir tikušas veiktas pirmsspēles likmes, tad vinnētās Live likmes netiek ņemtas vērā.
11. Visā piedāvājuma norises laikā spēlētājam no Latvijas kā balva tiks piešķirts tikai viens ceļojums uz Kaļiņingradu.
12. Betsafe ir šī piedāvājuma vienīgais arbitrs, un tā lēmumi ir galīgi un saistoši.
13. Betsafe patur tiesības mainīt šī piedāvājuma noteikumus un nosacījumus vai atcelt to jebkurā laikā, bez iepriekšēja brīdinājuma.
14. Papildus šiem noteikumiem tiek piemēroti arī Betsafe vispārējie noteikumi.

1. uzdevums

1. Lai kvalificētos, spēlētājam ir jāveic uzvaroša likme uz precīzu rezultātu jebkurā futbola spēlē kādā no zemāk minētajām līgām.
2. Atbilstošās līgas: Čempionu līga, Eiropas līga, Anglijas Premjerlīga, Spānijas La Liga, Francijas Ligue 1, Vācijas Bundeslīga un Itālijas Serie A.
3. Lai kvalificētos, spēlētājam ir jāveic likme vismaz €3 apmērā. Veikto likmju skaits nav ierobežots.
4. Kvalifikācijas likmei ir jābūt veiktai pirms spēles un uz pilna laika spēles rezultātu. Puslaika un citi precīzi rezultāti netiks ņemti vērā. Pilna laika rezultāts attiecas tikai uz spēlēm, kas beidzas regulārajā spēles laikā. Papildlaiks un soda sitieni netiek ņemti vērā.
5. Šajā uzdevumā klienti nopelnīs 10 punktus, ja būs veikuši un vinnējuši precīza rezultāta likmi.
6. Vērā tiek ņemtas tikai vienkāršās likmes.

2. uzdevums

1. Lai izpildītu šo uzdevumu, spēlētājam ir jāveic uzvaroša kombinētā likme ar koeficientu vismaz 100.00
2. Jo augstāks koeficients kombinētās likmes kartītē, jo vairāk punktu klients nopelnīs.
3. Lai kvalificētos, spēlētājam ir jāveic likme vismaz €3 apmērā. Katram spēlētājam vērā tiks ņemta tikai uzvarošā likme ar lielāko koeficientu.
4. Lai kvalificētos, likmes kartītē ir jābūt vismaz divām spēlēm/notikumiem.
5. Punkti tiks piešķirti proporcionāli likmes kartītes koeficientiem. Par katru 1.00 koeficientu uzvarošajā likmes kartītē klients nopelnīs 0.5 punktus. Piemēram, veicot un vinnējot kombinēto likmi ar koeficientu 20.74, klients nopelnīs 10.37 punktus.
6. Maksimālais punktu skaits, ko klients var nopelnīt šajā uzdevumā, ir 25 punkti. Tātad jebkura uzvaroša likme ar koeficientu 50.00 vai lielāku klientam ļaus nopelnīt 25 punktus.

3. uzdevums

1. Lai izpildītu šo uzdevumu, spēlētājiem Live likmju sadaļā ir jāveic un jāvinnē vismaz 50 Live likmes pēc kārtas. Katrai likmei ir jābūt vismaz €3 apmērā ar minimālo koeficientu 1.5.
2. Lūdzu, ņem vērā, ka par katru spēli un katru tirgu tiks skaitīta tikai viena Live likme. (Piemēram, ja klients veic divas Live likmes uz Tottenham uzvaru 1×2, uzdevumā tiks ņemta vērā tikai pirmā likme.)
3. Visām šim uzdevumam atbilstošajām likmēm ir jābūt vismaz €3 apmērā ar minimālo koeficientu 1.50. Ja vinnestu sērijā tiek veikta likme, kurai ir mazāks koeficients vai mazāks apmērs nekā noteiktie minimālie lielumi, vinnestu sērija tiks pārtraukta. Ja klients vinnestu sērijas laikā jebkuru no likmēm izmaksā, vinnestu sērija tiks pārtraukta.
4. Atbilstošas ir tikai Live likmes, un tās var veikt no mobilās ierīces vai datora. Ņem vērā, ka visām šī piedāvājuma izpildīšanai paredzētajām Live likmēm ir jābūt veiktām un apstrādātām piedāvājuma norises laikā.
5. Atceltas un izmaksātas likmes netiks ņemtas vērā.
6. Jebkura atgriezta likme (piemēram, gadījumā, ja ir neizšķirts, veicot “neizšķirts nav likme” likmi) netiks ņemta vērā. Ja tiek veikta vairāk nekā viena likme uz to pašu iznākumu, uzvarošo likmju sērijā tiks skaitīta tikai viena likme.
7. Likmju uzvaras sērija tiek skaitīta, kad likme ir veikta, nevis kad likme ir apstrādāta.
8. Par katru uzvaru sērijā esošo uzvarošo likmi klients nopelnīs divus punktus. Piemēram, ja klients vinnēs 12 Live likmes pēc kārtas, klients nopelnīs 24 punktus.
9. Šajā uzdevumā var nopelnīt neierobežoti daudz punktu.

Ceļojums

1. Betsafe ar ceļojuma uz Kaļiņingradu ieguvēju sazināsies personīgi vēlākais līdz 2018. gada 30. maijam. Ar uzvarētāju sazināsies, rakstot uz viņa ar Betsafe spēlētāja kontu saistīto e-pasta adresi.
2. Uzvarētājs (uzvarētāja vārds un uzvārda pirmais burts) tiks publicēts Betsafe mājaslapā vēlākais līdz 2018. gada 30. maijam.
3. Ceļojuma ieguvējam sava dalība ceļojumā ir jāapstiprina līdz 2018. gada 4. jūnijam, rakstot e-pastu.
4. Ja uzvarētājs(-i) nav sasniedzami, līdz noteiktajam laikam neapstiprina savu dalību, pilnībā neatbilst šiem noteikumiem un vispārīgajiem Betsafe noteikumiem vai nevar piedalīties šajā ceļojumā, ceļojums tiks piešķirts citam spēlētājam. Cits uzvarētājs tiks noteikt, ņemot vērā nākamo lielāko punktu skaitu.
5. Ceļojumu uz Kaļiņingradu nevar samainīt pret citu balvu vai naudu. Ceļojumu nevar nodot citai personai.
6. Ar dalību piedāvājumā uzvarētājs apstiprina, ka viņš ir atbildīgs par to, lai viņam būtu visi nepieciešamie ceļošanas dokumenti, tostarp derīga pase un/vai vīza visam ceļojuma periodam.
7. Ceļojumā uz Kaļiņingradu ir iekļauts:
a. lidojums no Rīgas uz Viļņu 2018. gada 27. jūnijā un atpakaļ 2018. gada 29. jūnijā;
b. brauciens ar autobusu no Viļņas uz Kaļiņingradu un atpakaļ, kā arī uzkodas un dzērieni brauciena laikā;
c. ceļojuma apdrošināšana;
d. divas naktis Moskva viesnīcā Kaļiņingradas centrā;
e. viena pirmās kategorijas ieejas biļete uz Anglijas spēli pret Beļģiju 28. jūnijā plkst. 21:00 Baltika stadionā Kaļiningradā.
8. Betsafe nav atbildīgs par drošību, apstākļiem vai citiem jautājumiem, kas var radīt sarežģījumus jebkurā galamērķī. Betsafe neuzņemas atbildību (tostarp par nolaidību) par jebkādiem miesas bojājumiem, vai jebkādiem tiešiem, netiešiem, īpašiem vai izrietošiem zaudējumiem, kuri radušies saistībā ar piedāvājumu un ceļojuma paketi. Betsafe neuzņemas atbildību par jebkādām izmaksām, kas saistītas ar ceļojuma paketi, kuras nav konkrēti norādītas kā pakā iekļautas, tostarp, bet ne tikai par naudu tēriņiem, transfēru izmaksām, maltītēm un citām dzīvošanas izmaksām, papildus apdrošināšanu un nodokļiem.
9. Piedaloties šajā akcijā, klients piekrīt, ka Betsafe ir tiesīgs izmantot klienta vārdu, klienta uzvārda pirmo burtu un iesniegtās prognozes Betsafe mājaslapā, jaunumu vēstulēs un/vai sociālo mediju kanālos, tostarp Facebook. Apstiprinot dalību ceļojumā, ceļojuma ieguvējs(-i) dod Betsafe tiesības fotografēt un filmēt klientu un ierakstīt viņa balsi, darbību, pozas, rīcību, spēli un uznācienus un izmantot viņa bildi, fotogrāfiju, siluetu un citas viņa fiziskās līdzības reprodukcijas jebkādos ar Betsafe zīmolu saistītos reklāmas nolūkos, kas var ietvert bezsaistes un tiešsaistes publicitātes materiālus, tostarp banerus un video materiālus, kas tiek publicēti Betsafe mājaslapā, sociālo mediju kanālos (tostarp Facebook) un ārējās tīmekļa vietnēs (“Reklāma”) bez samaksas vai papildus piekrišanas.
10. Betsafe ir šī piedāvājuma vienīgais arbitrs, un tā lēmumi ir galīgi un saistoši.
11. Betsafe patur tiesības grozīt, atcelt vai apturēt šo piedāvājumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Tā ir klienta atbildība pārbaudīt, vai ir veiktas izmaiņas un atjauninājumi. Betsafe patur tiesības izslēgt jebkuru dalībnieku un diskvalificēt dalībniekus no piedāvājuma jebkurā laikā pēc Betsafe ieskatiem, ja ir pamats uzskatīt, ka dalībnieks ir pārkāpis šos noteikumus un/vai vispārējos noteikumus un/vai mēģina ļaunprātīgi izmantot šo akciju.
12. Tiek uzskatīts, ka ar dalību šajā piedāvājumā klienti ir piekrituši ievērot šos piedāvājuma noteikumus, kā arī Betsafe vispārējos noteikumus.