Sestdien Lasvegsā UFC faniem tiks pasniegts saldais ēdiens, jo oktagonā tiksies Konors Makgregors un Donalds Serone. Kā dueli vērtē totalizatori?

Gaidāmā cīņa uzskatāma kā Makgreogra atgriešanās. Skandalozais īrs 2018.gada oktobrī notikumiem bagātā cīņā piekāpās Habibam Nurmagomedovam, pēc kuras sekoja sadursmes ārpus astoņstūra. Par notikušo Makgregors saņēma sešu mēnešu diskvalifikāciju, savukārt Nurmagomedovs pat deviņus.

Nesagaidījis diskvalikācijas beigas, Konors 2019.gada martā paziņoja par MMA karjeras noslēgšanu. “Tagad pievienošos saviem bijušajiem partneriem karjeru beigušo klubiņā. Uzsaucu jums Pina Colada, ” tobrīd 30 gadus vecais sportists paziņoja savā “Twitter” kontā. Tomēr ārpus mediju dienaskārtības viņs nepazuda, izceļoties ar dažādiem skandāliem.

Nepagāja pat septiņi mēneši, kad Makgregors, nedaudz vairāk nekā gadu pēc zaudējuma Nurmagomedovam, īpašā preses konferencē Maskavā paziņoja par atgriešanos UFC. Tobrīd pretinieks vēl nebija zināms, tomēr pašsaprotami tika izteikta vēlme aizvadīt revanša cīņu ar Habibu.

Laika gaitā parādījās indikācijas, ka topošais pretinieks varētu būt amerikānis Donalds Serone.  Novembra beigās duelis tika apstiprināts oficiāli – 18.janvāris, Lasvegasa. Cīņa tiks aizvadīta pusvieglā svara kategorijā, kas nozīmē, ka Makgregors tajā aizvadīs pirmo cīņu kopš 2016.gada. Nesenā intervijā Konors izteica prognozi, ka par cīņu varētu saņemt ap 80 miljoniem ASV dolāru, kas būtu apmaksātākā sportista MMA karjerā.

Serone ir gana nopietns pretinieks. 36 gadus vecajam “kovbojam” ir visvairāk uzvaru UFC vēsturē (23), kā arī dalītī lielākais aizvadīto cīņu skaits (33), kas gan nav ļāvis kaut reizi tikt pie čempiontitula. 2019.gadā Serones kontā ir trīs cīņas, kurās gūts viens panākums un divi zaudējumi.

Maijā ar tiesnešu lēmumu Donalds pieveica Alu Jakvintu, janvārī pieveica Aleksandru Hernandezu, savukārt jūnijā un septembrī ar tehnisko nokautu atzina Tonija Fergusona un Džastina Geičī pārākumu. Lielu lomu Serones sniegumā spēlē tieši mentālais stāvoklis.

Totalizatori salīdzinoši pārliecinoši prognozē, ka Konors sagādās Seronem arī trešo zaudējumu pēc kārtas. Koeficienti uz īra panākumu ir 1.28 (Synottip) – 1.31 (Betsafe) robežās, kamēr Serones panākumam koeficienti 3.38 (Optibet) -3.60 (Pafbet). Tāpat iespēja, ka Makgregors nokautēs pretinieku ir novērtēta ar 1.44 (Pafbet) – 1.70 (Synottip), kamēr 11.lv ar 1.22 prognozē, ka pilna cīņa aizvadīta netiks.

Iespējas Seronem varētu rasties, ja cīņa ievelkas, jo, lai gan Konors saņēmis uzslavas no sava trenera, viņa fiziskā forma īsti nav skaidra. Veiksmes visiem likmju veicējiem un ceram uz aizraujošu cīņu.