Šovakar Daugavas stadionā Latvijas futbola kausa finālā tiksies Riga FC un FK Ventspils. Totalizators.com rakstā iepazīsies ar prognozēm un to, ko piedāvā totalizatori Latvijā. 

FC Riga radusies lieliska iespēja nedēļas laikā nodrošināt divus titulus. Pateicoties 15 uzvarām pēdējās 16 spēlēs, Riga ieņem pirmo vietu Futbola Virslīgas tabulā, tuvāko sekotāju Ventspili apsteidzot par septiņiem punktiem. Ironiskā kārtā Virslīgas titulu svētdien iespējams nodrošināt pārspējot tieši Ventspili, vai nospēlējot neizšķirti, ja RFS pirms tam zaudē Spartakam. Pēdējā Virslīgas spēlē Riga ar 2:0 pārspēja Jelgavu.

Kā jau minējām, Ventspilij Virslīgā šobrīd otrā vieta. Neslikts sniegums ar 16 uzvarām aizvadītajās 25 spēlēs, taču konkurēt ar Riga sniegumu ventspilnieki nav spējuši, turklāt uz papēžiem min RFS, kam tikpat spēlēs par punktu mazāk.  Pēdējā spēlē Venspilij neizšķirts pret Spartaku – 1:1.

Līgas labāko bombardieru sarakstā no Ventspils pirmajā vietā ar 13 vārtiem ir Akinjemi, kurš gan labu laiku Virsligā vairs nespēlē, taču ceturtajā vietā ar 11 precīziem sitieniem ir Tosins Aijeguns. Tikmēr no Riga futbolistiem trešais ar 11 goliem ir Darko Lemajičs.

Abas komandas kausa finālā iekļuva, pateicoties minimālām uzvarām pusfinālā pret pretiniekiem – Riga ar 2:1 pārspēja Metta/LU, savukārt Ventspils ar tādu pašu rezultātu pārspēja RFS.

Pēdējā tikšanās reize abām komandām Latvijas kausa finālā bija 2016./17. gada sezonā, kad pārāki pēcspēles sitienu sērijā bija ventspilnieki. Riga FC uzvaras gadījumā šis būtu pirmais kauss, taču Ventspilij astotais.

Runājot par kausa finālistu savstarpējām spēlēm šosezon, divas uzvaras Riga, viena Ventspilij. Interesanti, ka visas trīs spēles noslēgušās ar 1:0. Pirmajā spēlē aprīlī pārāki bija ventspilnieki, nākamajās divās jūnijā un augustā FC Riga. Riska mīlētājiem droši vien interesē, kādus koeficientus šī vakara spēlei uz šādu rezultātu izlikuši totalizatori Latvijā. Riga uzvarai ar 1:0 koeficienti – 5.50(11.lv)-6.00(Pafbet), taču Ventspils uzvarai ar tādu pašu rezultātu koeficients 9.00(11.lv, Pafbet) – 9.21(Optibet).

Jau pēc šiem koeficientiem var noprast, ka spēles favorīti statusu totalizatori Latvijā piešķīruši FC Riga. Riga uzvaru totalizatori vērtē ar koeficientu 1.80-2.01, savukārt Ventspils ar 3.76 – 4.25.  Tāpat netiek prognozēts, ka sagaidīsim rezultatīvu spēli, virs 2.5 vārtu iespējamība novērtēta ar koeficientu 2.28-2.35.*

Protams, Riga neatteiksies no iespējas iegūt kausu, taču nebūs brīnums, ka komanda taupīsies svētdienas spēlei Virslīgā.

Pirms spēles iepazīsties ar Latvijas labāko totalizatoru piedāvājumu, kā arī futbola likmēm!

*koeficienti var mainīties