Latvijas futbola izlase mājās pret Austriju noslēgs EURO 2020 kvalifikācijas turnīru. Kā izredzes pēdējā cīņā vērtē totalizatori? Vai beidzot izdosies iegūt kaut punktu?

Par spīti pārliecinošām totalizatoru prognozēm, pirms trim dienām Lubļanā 11 vilki aizvadīja pieklājīgu cīņu gandrīz noturot neizšķirtu (koef. ~10.00). Tomēr iespēju gūt pirmo punktu principā dzēsa neveiksmīga epizode 53.minūtē, kad bumbu savos vārtos raidīja Igors Tarasovs.

Futbola izlase ir ļoti tuvu tam, lai noslēgtu turnīru ar nullīti tabulas punktu sadaļā, taču potenciālu iespēju var dot šodienas pretinieks. Austrijas izlase sestdien mājās pieveica Ziemeļmaķedoniju un nodrošināja otro pozīciju grupā, kas ļauj kvalificēties finālturnīram. Deviņās spēlēs austrieši iekrājuši sešas uzvaras, divus neizšķirtus un vienu zaudējumu

Līdz ar to uz Rīgu nav devušies vairāki komandas līderi, kuru starpā ir arī izlases rezultatīvākais spēlētājs Marko Arnautovičs (seši vārti).

Tajā pašā laikā Latvijas izlases treneris Slaviša Stojanovičs atzinis, ka šodienas mačā, visticamāk, iespēja tiks dota arī tuvākajām rezervēm. Zaudējums Latvijai sagādās jaunu antirekordu – desmit zaudējumi pēc kārtas. Deviņus zaudējumus pēc kārtas izlase iekrāja no 2016.gada oktobra – 2017.gada septembrim.

Izbraukumā Latvijas izlase ar austriešiem tikās salīdzinoši nesen – septembrī – , kad piedzīvota smaga kapitulācija ar 6:0. Šovakar laukumā dosies tikai viens no vārtu guvējiem – Miheils Gregoričs.

Latvijas izlases panākumu totalizatori šodien vērtē ar 17.00 (Pafbet) – 20.44 (Optibet), kas joprojām ir katastrofāli, tomēr nedaudz labāk nekā spēlē pret Slovēniju pāris dienas atpakaļ. Protams, šādi koeficienti jebkurā gadījumā padara Austrijas panākuma izliktās prognozes ļoti pārliecinošas, 1.15 (Optibet, Betsafe)-1.18 (Pafbet). Tikmēr neizšķirta iespēja novērtēta ar 7.20 (Synottip) – 8.00 (11.lv).

Reālākais vārtu guvējs Latvijas izlasē šovakar ir Vladislavs Gutkovskis, kura iespējas izcelties novērtētas ar 6.00 (Betsafe) – 23.00 (11.lv).