Mr green totalizatora logo

Unibet

Last updated: 18-09-2020
Vispārējā informācija
Gads
Licence
E-pasts
Min. iemaksa
Izmaksas laiks
Bonusu informācija
Bonuss
Bonusa procents
Apgrozīšanas nosac.
Brīvgriezieni
Bonusa kods
Mūsu vērtējums
Bonusu piedāvājumi
blue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-star
Mobilā lietojamība
blue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-star
Norēķinu iespējas
blue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-star
Klientu atbalsts
blue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-starblue-star
Totalizatora iespējas
Mobilā vers.
#
LIVE kazino
#
#
Nodokļi
#
Likmes
#
Bingo
#
Loterijas kartiņas
#
Pokers
#
Norēķinu iespējas
Programmatūra

Unibet atsauksmes un apskats

Unibet Latvijā ir ļoti labi pazīstams un uzticams totalizatora zīmols. Diemžēl uzreiz jāsaka, ka šis uzņēmums gan šobrīd nav starp Latvijā licencētajiem azartspēļu uzņēmumiem. Tas gan nenozīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem to izmantot būtu pretlikumīgi. Bet par visu pēc kārtas.

Unibet darbojas daudzās Eiropas un pasaules valstīs, kur tā darbību uzrauga azartspēļu organizatorus pārraugošās institūcijas. Tāpat tā akcijas (Kindred Group) tiek kotētas Londonas biržā, kas padara spēlēšanu šajā online totalizatorā pilnīgi drošu.

Kā daudziem totalizatora likmju cienītājiem zināms, Latvijas likumdošana nosaka, ka Latvijas interneta sakaru pakalpojumu nodrošinātājiem ir jābloķē pieeja Latvijā nelicencētām online azartspēļu vietnēm. Par laimi šie ierobežojumi ir viegli apejami. Par to kā tas izdarām skatāties šajā 1 minūti garajā video. Tomēr pēdējie grozījumi likumdošanā pieeju Unibet padarījuši vēl sarežģītāku, ņemot vērā, ka banku pienākums ir bloķēt maksājumus ir Latvijā nelicenzētām vietnēm. 

Šis bukmeikers no daudziem citiem atšķiras ar to, ka Unibet Latvija totalizatora darbību nodrošina uzņēmums Kambi, kas sevi pierādījis kā augstvērtīgu likmju koeficientu un plaša Live likmju piedāvājuma speciālistu.

Jauno klientu bonuss

Jaunajiem spēlētājiem Unibet piedāvā iegūt 100% depozīta bonusu summa līdz 50 eiro, tomēr tā iegūšanai jāveic noteiktais apgrozījums.

Koeficienti

Ņemot vērā nepieciešamību konkurēt globālā mērogā, tajā skaitā ar bukmeikeru kantoriem vispiesātinātākajā Lielbritānijas tirgū, Kambi produkts atšķiras ar vērtīgiem koeficientiem un plašu piedāvājumu kā pirmsspēles tā Live likmēs. Kā trūkums jāmin acīm redzamais fakts, ka Unibet Latvija nav viens no fokusa tirgiem, tāpēc lokālo līgu un notikumu piedāvājums ir vājš.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts čatā un pa e-pastu pieejams daudzās valodās, bet diemžēl ne latviešu.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes:

  • VISA
  • MasterCard
  • Neteller
  • Moneybookers
  • Citas

Izmaksas parasti aizņem 2-4 darba dienas un ir pieejamas gan kā pārskaitījums, gan uz kredītkarti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē, Unibet diemžēl nav darbībai Latvijā nepieciešamā azartspēļu uzraudzības inspekcijas licenze un nav zināms vai tuvākajā laikā tāda tiks iegūta. Interesanti, ka Unibet Eiropas versija (.eu) ir brīvi pieejama, taču grūtības noteikti sagādās maksājumu veikšana, ņemot vērā, ka izmaiņas likumā bankām liek bloķēt pārskaitījumus uz Latvijā nelicenzētu operatoru lapām. Ja nu tas ir izdevies, spēlētājam var draudēt arī līdz pa 350 eiro administratīvais sods.

Jaunajiem spēlētājiem Unibet piedāvā iegūt 100% depozīta bonusu summa līdz 50 eiro. Lai bonusu iegūtu savā īpašumā, spēlētājam jāveic 6x summas apgrozījums sporta likmēs, ar nemazāku koeficientu kā 1,40. Teiksim, ja spēlētājs grib iegūt 50 eiro bonusu viņam vispirms sporta likmēs jāapgroza 300 eiro. Apgrozījuma veikšanas termiņš ir piecas dienas.

Unibet piedāvā veikt iemaksas ar bankas karti un dažādu citu resuru palīdzību. Izmaksas veicamas uz bankas kontu un citiem resursiem.

Jā, lai sāktu veikt likmes Unibet, spēlētājam jāapstiprina reģistrācijas laikā norādītā identitāte. Tas izdarāms manuāli, iesūtot pases vai id kartes kopiju, kā arī ar kādu no ieteikto resursu palīdzību.

Par autoru Linkedin Instagram Twitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.