8.8
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Unibet atsauksmes un apskats

Unibet Latvijā ir ļoti labi pazÄ«stams un uzticams totalizatora zÄ«mols. Diemžēl uzreiz jāsaka, ka Å”is uzņēmums gan Å”obrÄ«d nav starp Latvijā licencētajiem azartspēļu uzņēmumiem. Tas gan nenozÄ«mē, ka Latvijas iedzÄ«votājiem to izmantot bÅ«tu pretlikumÄ«gi. Bet par visu pēc kārtas.

Unibet darbojas daudzās Eiropas un pasaules valstÄ«s, kur tā darbÄ«bu uzrauga azartspēļu organizatorus pārraugoŔās institÅ«cijas. Tāpat tā akcijas (Kindred Group) tiek kotētas Londonas biržā, kas padara spēlÄ“Å”anu Å”ajā online totalizatorā pilnÄ«gi droÅ”u.

Kā daudziem totalizatora likmju cienÄ«tājiem zināms, Latvijas likumdoÅ”ana nosaka, ka Latvijas interneta sakaru pakalpojumu nodroÅ”inātājiem ir jābloķē pieeja Latvijā nelicencētām online azartspēļu vietnēm. Par laimi Å”ie ierobežojumi ir viegli apejami. Par to kā tas izdarām skatāties Å”ajā 1 minÅ«ti garajā video.

Å is bukmeikers no daudziem citiem atŔķiras ar to, ka Unibet Latvija totalizatora darbÄ«bu nodroÅ”ina uzņēmums Kambi, kas sevi pierādÄ«jis kā augstvērtÄ«gu likmju koeficientu un plaÅ”a Live likmju piedāvājuma speciālistu.

Jauno klientu bonuss

Saviem Eiropas klientiem Unibet piedāvā jauno klientu bonusu 25 EUR bezriska likmi.

Koeficienti

Ņemot vērā nepiecieÅ”amÄ«bu konkurēt globālā mērogā, tajā skaitā ar bukmeikeru kantoriem vispiesātinātākajā Lielbritānijas tirgÅ«, Kambi produkts atŔķiras ar vērtÄ«giem koeficientiem un plaÅ”u piedāvājumu kā pirmsspēles tā Live likmēs. Kā trÅ«kums jāmin acÄ«m redzamais fakts, ka Unibet Latvija nav viens no fokusa tirgiem, tāpēc lokālo lÄ«gu un notikumu piedāvājums ir vājÅ”.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts čatā un pa e-pastu pieejams daudzās valodās, bet diemžēl ne latvieÅ”u.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Neteller, Moneybookers un citas
Izmaksas parasti aizņem 2-4 darba dienas un ir pieejamas gan kā pārskaitījums, gan uz kredītkarti.

Unibet totalizatora jaunumi

14.06.2018

Pasaules kauss futbolā – miljons eiro no Unibet totalizatora!

BrÄ«dis, ko gaidÄ«juÅ”i liela daļa sporta un totalizatoru cienÄ«tāji, ir klāt. Grandiozākais sporta karaļa notikums – Pasaules kauss futbolā – ir gatavs mēneÅ”a garumā sniegt augstākās [ā€¦]
29.01.2018
totalizatoru bloks

Kā apiet totalizatoru bloku?

Daudzi no totalizatoru likmju cienÄ«tājiem kopÅ” 2014.gada 1.augusta saskāruÅ”ies ar interneta cenzÅ«ru, kas izpaužas kā pieejas bloÄ·Ä“Å”ana viņu iecienÄ«tajām likmju veikÅ”anas vietnēm. Totalizators.com ir izveidojis Ä«su [ā€¦]
8.8
Unibet totalizators
UNIBET TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Unibet totalizators
Adrese: http://www.unibet.com/
DibināŔanas gads: 1997
Klientu atbalsts: info@unibetsupport.com
Lincence: Maltas MGA
Jauno klientu bonuss:
111% bezriska likme līdz 10 EUR
Plusi
Eiropas godalgotākais totalizators
Live likmju piedāvājums
Moderna mājas lapa t.sk. mobilā versija
MÄ«nusi
Nav Latvijā licencēts
Lēnas izmaksas
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!