8.8
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Unibet atsauksmes un apskats

Unibet Latvijā ir ļoti labi pazīstams un uzticams totalizatora zīmols. Diemžēl uzreiz jāsaka, ka šis uzņēmums gan šobrīd nav starp Latvijā licencētajiem azartspēļu uzņēmumiem. Tas gan nenozīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem to izmantot būtu pretlikumīgi. Bet par visu pēc kārtas.

Unibet darbojas daudzās Eiropas un pasaules valstīs, kur tā darbību uzrauga azartspēļu organizatorus pārraugošās institūcijas. Tāpat tā akcijas (Kindred Group) tiek kotētas Londonas biržā, kas padara spēlēšanu šajā online totalizatorā pilnīgi drošu.

Kā daudziem totalizatora likmju cienītājiem zināms, Latvijas likumdošana nosaka, ka Latvijas interneta sakaru pakalpojumu nodrošinātājiem ir jābloķē pieeja Latvijā nelicencētām online azartspēļu vietnēm. Par laimi šie ierobežojumi ir viegli apejami. Par to kā tas izdarām skatāties šajā 1 minūti garajā video.

Šis bukmeikers no daudziem citiem atšķiras ar to, ka Unibet Latvija totalizatora darbību nodrošina uzņēmums Kambi, kas sevi pierādījis kā augstvērtīgu likmju koeficientu un plaša Live likmju piedāvājuma speciālistu.

Jauno klientu bonuss

Saviem Eiropas klientiem Unibet piedāvā jauno klientu bonusu 25 EUR bezriska likmi.

Koeficienti

Ņemot vērā nepieciešamību konkurēt globālā mērogā, tajā skaitā ar bukmeikeru kantoriem vispiesātinātākajā Lielbritānijas tirgū, Kambi produkts atšķiras ar vērtīgiem koeficientiem un plašu piedāvājumu kā pirmsspēles tā Live likmēs. Kā trūkums jāmin acīm redzamais fakts, ka Unibet Latvija nav viens no fokusa tirgiem, tāpēc lokālo līgu un notikumu piedāvājums ir vājš.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts čatā un pa e-pastu pieejams daudzās valodās, bet diemžēl ne latviešu.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Neteller, Moneybookers un citas
Izmaksas parasti aizņem 2-4 darba dienas un ir pieejamas gan kā pārskaitījums, gan uz kredītkarti.

8.8
Unibet totalizators
UNIBET TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Unibet totalizators
Adrese: http://www.unibet.com/
Dibināšanas gads: 1997
Klientu atbalsts: info@unibetsupport.com
Lincence: Maltas MGA
Jauno klientu bonuss:
111% bezriska likme līdz 10 EUR
Plusi
Eiropas godalgotākais totalizators
Live likmju piedāvājums
Moderna mājas lapa t.sk. mobilā versija
Mīnusi
Nav Latvijā licencēts
Lēnas izmaksas
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!