8.6
Synottip totalizators
SYNOTTIP TOTALIZATORS
Nosaukums: Synottip totalizators
Adrese: https://www.synottip.lv
Dibināšanas gads: 2014.

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
Bezriska sporta likmes līdz 50 eiro
Plusi
Mobilā aplikācija
VIP klubs
24/7 klientu serviss
Mīnusi
Dizains
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Synottip atsauksmes un apskats

Synottip ir pazīstamā zemes kazino zīmola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods šeit!

“Joker” azartspēļu jomā ir pārstāvēts ar 61 spēļu zāli – bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepieciešamo licenzi interaktīvo azartspēļu organizēšanai, taču savu darbību sāka 2014.gadā, līdz ar eiro ieviešanu. Nosaukums “Synottip” iegūts no sporta bāra ar tādu pašu nosaukumu.

Reģistrācijas bonuss

Izveido kontu, veic iemaksu un saņem likmes bez riska līdz 50 EUR (Synottip bonusa kods: sports50)! Attiecīgi pēc tam 24 stundu laikā veic likmes uz dažādiem notikumiem, ja piedzīvo zaudējumus saņem naudas atmaksu līdz 50 eiro. Maksimālais koeficients akcijas likmēm ir 4.00 un derīgas ir tikai vienkāršās pre-game un live likmes. Nauda spēlētāja kontā tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc notikuma rezultāta paziņošanas.

VIP klubs

Veicot likmes totalizatorā vari krāt un punktus un apmainīt tos pret naudu jebkurā brīdī. Programmai četri līmeņi (Bronza, Sudrabs, Zelts un Platīns), kuros atšķiras punktu koeficients par veikto likmi. Piemēram, 10 eiro likme ar 1.51 – 2.50 koeficientu Bronzas līmenī dos divus VIP punktus.

Līmeņi atjaunojas katru mēnesi – ja vēlies saglabāt iepriekš iegūto līmeni, kontā jābūt noteiktam punktu skaitam. Piemēram, lai saglabātu zelta līmeni, kontā jābūt 3600 punktiem.

Kad vēlies, vari apmainīt iekrātos punktus pret naudu, kuru saņemsi savā spēles kontā. 2000 VIP punkti naudas izteiksmē pielīdzināmi 10 eiro.

Iemaksas/izmaksas

Lai veiktu iemaksu, nepieciešams izvēlēties kādu no pieejamajamām metodēm – internetbanka (Swedbank, SEB), bankas karte (VISA, Mastercard) vai bankas pārskaitījums. Maksimālā iemaksa vienā reizē ir 1500 eiro, diennaktī 8000 eiro.

Izmaksas pieejamas tikai uz reģistrēto bankas kontu. Minimālā summa – 10 eiro. Izmaksas tiekot apstrādātas vairākas reizes dienā, taču to nonākšana līdz kontam var ieilgt līdz pat trim dienām. Kontaktos totalizators norāda Swedbank kontu, tāpēc, visticamāk, šīs bankas klientiem izmaksas notiek visātrāk.

Koeficienti

Lielākoties Synottip piedāvātie koeficienti būs zemāki nekā spēcīgajiem konkurentiem, tomēr nokārt galvu nav vērts, tīkami koeficienti var būt aiz katra stūra. Paspilgtināt sporta likmju veikšanu spēs “Duelis” opcija, kas piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem, kā arī Superlikme ar īpaši vilinošu koeficientu.

Klientu serviss

Ar Synottip klientu servisu latviešu, krievu un angļu valodās iespējams sazināties 24 stundas diennaktī. Iespējamo saziņas veidu klāstā ir čats, tālrunis un E-pasts.

Vienkāršākajiem jautājumiem pieejama pārskatāma Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kur atrodami, piemēram, likmju veidu skaidrojumi un daudz kas cits.