8.6
Synottip totalizators
SYNOTTIP TOTALIZATORS
Nosaukums: Synottip totalizators
Adrese: https://www.synottip.lv
DibināŔanas gads: 2014.

Valodas: Ā 

Jauno klientu bonuss:
Bezriska sporta likmes līdz 50 eiro
Plusi
Mobilā aplikācija
VIP klubs
24/7 klientu serviss
MÄ«nusi
Dizains
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Synottip atsauksmes un apskats

Synottip totalizators ir pazÄ«stamā zemes kazino zÄ«mola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods Å”eit!

“Joker” azartspēļu jomā ir pārstāvēts arĀ 61 spēļu zāli – bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepiecieÅ”amo licenzi interaktÄ«vo azartspēļu organizÄ“Å”anai, taču savu darbÄ«bu sāka 2014.gadā, lÄ«dz ar eiro ievieÅ”anu. Nosaukums “Synottip” iegÅ«ts no sporta bāra ar tādu paÅ”u nosaukumu.

Reģistrācijas bonuss

Izveido kontu, veic iemaksu un saņemĀ likmes bez riska lÄ«dz 50 EUR (Synottip bonusa kods: sports50)! AttiecÄ«gi pēc tam 24 stundu laikā veic likmes uz dažādiem notikumiem, ja piedzÄ«vo zaudējumus saņem naudas atmaksu lÄ«dz 50 eiro. Maksimālais koeficients akcijas likmēm ir 4.00 un derÄ«gas ir tikai vienkārŔās pre-game un live likmes.Ā Nauda spēlētāja kontā tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc notikuma rezultāta paziņoÅ”anas.

VIP klubs

Veicot likmes totalizatorā vari krāt un punktus un apmainÄ«t tos pret naudu jebkurā brÄ«dÄ«. Programmai četri lÄ«meņi (Bronza, Sudrabs, Zelts un PlatÄ«ns), kuros atŔķiras punktu koeficients par veikto likmi. Piemēram, 10 eiro likme arĀ 1.51 – 2.50 koeficientu Bronzas lÄ«menÄ« dos divus VIP punktus.

LÄ«meņi atjaunojas katru mēnesi – ja vēlies saglabāt iepriekÅ” iegÅ«to lÄ«meni, kontā jābÅ«t noteiktam punktu skaitam. Piemēram, lai saglabātu zelta lÄ«meni, kontā jābÅ«tĀ 3600 punktiem.

Kad vēlies, vari apmainīt iekrātos punktus pret naudu, kuru saņemsi savā spēles kontā. 2000 VIP punkti naudas izteiksmē pielīdzināmi 10 eiro.

Iemaksas/izmaksas

Lai veiktu iemaksu, nepiecieÅ”ams izvēlēties kādu no pieejamajamām metodēm – internetbanka (Swedbank, SEB), bankas karte (VISA, Mastercard) vai bankas pārskaitÄ«jums. Maksimālā iemaksa vienā reizē ir 1500 eiro, diennaktÄ« 8000 eiro.

Izmaksas pieejamas tikai uz reÄ£istrēto bankas kontu. Minimālā summa – 10 eiro. Izmaksas tiekot apstrādātas vairākas reizes dienā, taču to nonākÅ”ana lÄ«dz kontam var ieilgt lÄ«dz pat trim dienām. Kontaktos totalizators norāda Swedbank kontu, tāpēc, visticamāk, Ŕīs bankas klientiem izmaksas notiek visātrāk.

Koeficienti

Lielākoties Synottip piedāvātie koeficienti bÅ«s zemāki nekā spēcÄ«gajiem konkurentiem, tomēr nokārt galvu nav vērts, tÄ«kami koeficienti var bÅ«t aiz katra stÅ«ra. Paspilgtināt sporta likmju veikÅ”anu spēs “Duelis” opcija,Ā kas piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistÄ«tiem notikumiem, kā arÄ« Superlikme ar Ä«paÅ”i vilinoÅ”u koeficientu.

Klientu serviss

Ar Synottip klientu servisu latvieÅ”u, krievu un angļu valodās iespējams sazināties 24 stundas diennaktÄ«. Iespējamo saziņas veidu klāstā ir čats, tālrunis un E-pasts.

VienkārŔākajiem jautājumiem pieejama pārskatāma Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kur atrodami, piemēram, likmju veidu skaidrojumi un daudz kas cits.