8.6
Synottip totalizators
SYNOTTIP TOTALIZATORS
Nosaukums: Synottip totalizators
Adrese: https://www.synottip.lv
Dibināšanas gads: 2014.

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
Bezriska sporta likmes līdz 50 eiro
Plusi
Mobilā aplikācija
VIP klubs
24/7 klientu serviss
Mīnusi
Dizains
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Synottip atsauksmes un apskats

Synottip totalizators ir pazīstamā zemes kazino zīmola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods šeit!

“Joker” azartspēļu jomā ir pārstāvēts ar 61 spēļu zāli – bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepieciešamo licenzi interaktīvo azartspēļu organizēšanai, taču savu darbību sāka 2014.gadā, līdz ar eiro ieviešanu. Nosaukums “Synottip” iegūts no sporta bāra ar tādu pašu nosaukumu.

Reģistrācijas bonuss

Izveido kontu, veic iemaksu un saņem likmes bez riska līdz 50 EUR (Synottip bonusa kods: sports50)! Attiecīgi pēc tam 24 stundu laikā veic likmes uz dažādiem notikumiem, ja piedzīvo zaudējumus saņem naudas atmaksu līdz 50 eiro. Maksimālais koeficients akcijas likmēm ir 4.00 un derīgas ir tikai vienkāršās pre-game un live likmes. Nauda spēlētāja kontā tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc notikuma rezultāta paziņošanas.

VIP klubs

Veicot likmes totalizatorā vari krāt un punktus un apmainīt tos pret naudu jebkurā brīdī. Programmai četri līmeņi (Bronza, Sudrabs, Zelts un Platīns), kuros atšķiras punktu koeficients par veikto likmi. Piemēram, 10 eiro likme ar 1.51 – 2.50 koeficientu Bronzas līmenī dos divus VIP punktus.

Līmeņi atjaunojas katru mēnesi – ja vēlies saglabāt iepriekš iegūto līmeni, kontā jābūt noteiktam punktu skaitam. Piemēram, lai saglabātu zelta līmeni, kontā jābūt 3600 punktiem.

Kad vēlies, vari apmainīt iekrātos punktus pret naudu, kuru saņemsi savā spēles kontā. 2000 VIP punkti naudas izteiksmē pielīdzināmi 10 eiro.

Iemaksas un izmaksas

Lai veiktu iemaksu, nepieciešams izvēlēties kādu no pieejamajamām metodēm – internetbanka (Swedbank, SEB), bankas karte (VISA, Mastercard) vai bankas pārskaitījums. Maksimālā iemaksa vienā reizē ir 1500 eiro, diennaktī 8000 eiro.

Izmaksas pieejamas tikai uz reģistrēto bankas kontu. Minimālā summa – 10 eiro. Izmaksas tiekot apstrādātas vairākas reizes dienā, taču to nonākšana līdz kontam var ieilgt līdz pat trim dienām. Kontaktos totalizators norāda Swedbank kontu, tāpēc, visticamāk, šīs bankas klientiem izmaksas notiek visātrāk.

Koeficienti

Lielākoties Synottip piedāvātie koeficienti būs zemāki nekā spēcīgajiem konkurentiem, tomēr nokārt galvu nav vērts, tīkami koeficienti var būt aiz katra stūra. Paspilgtināt sporta likmju veikšanu spēs “Duelis” opcija, kas piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem, kā arī Superlikme ar īpaši vilinošu koeficientu.

Klientu serviss

Ar Synottip klientu servisu latviešu, krievu un angļu valodās iespējams sazināties 24 stundas diennaktī. Iespējamo saziņas veidu klāstā ir čats, tālrunis un E-pasts.

Vienkāršākajiem jautājumiem pieejama pārskatāma Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kur atrodami, piemēram, likmju veidu skaidrojumi un daudz kas cits.

Kāpēc man izvēlēties Synottip?

Synottip Latvijas un Čehijas kopuzņēmuma Joker online azarspēļu operators. Azartspēļu publikai Joker pazīstams kā spēļu zāļu uzturētājs, kur paralēli tiek piedāvāti arī sporta likmju bāra Synottip pakalpojumi. Tomēr jau kopš 2014.gada pakalpojumi tiek piedāvāti arī tiešsaistē. Jaunie Synottip totalizatora klienti savā īpašumā var saņemt līdz pat 50 eiro bezriska likmju bonusu. Veicot pirmo iemaksu ar bonusa kodu sports50, spēlētājs 24 stundu laikā var veikt sporta likmes kopumā 50 vai vairāk eiro vērtībā, zaudējumu gadījumā saņemot atmaksu līdz 50 eiro. Katras kartītes koeficients nedrīkst būt lielāks par 4.00 un tajā iekļaujams tikai viens notikums. Viena no lielākajām Synottip priekšrocībām ir klientu atbalsta pieejamība 24 stundas diennaktī. Tas nozīmē, ka atbildes vai palīdzību dažādas situācijās ar čata, tālruņa vai epasta palīdzību var meklēt jebkurā dienas laikā. Tāpat totalizators piedāvā izmantot mobilo aplikāciju, veicot ātrāku un ērtāku likmju veikšanu jebkurā dienā un laikā.

Kas ir Superlikme un Duelis?

Lai paspilgtinātu likmju veikšanas procesu, Synottip saviem klientiem piedāvā izmantot divus īpašo likmju veidus - Superlikmi un Dueli. Superlikme piedāvā veikt likmi ar īpaši izdevīgu koeficientu. Kuponā var būt tikai viena likme no piedāvātajiem Superlikmes notikumiem. Tikmēr duelis ļauj prognozēt savstarpēji nesaistītu notikumu rezultātu vienā likmē. . Piemēram, notiek divi futbola mači; viens Londonā starp vietējo Chelsea un Manchester United un otrs mačs Minhenē starp Bayern un Borrusia. Prognozē kurš būtu Dueļa uzvarētājs (pēc vārtu skaita) starp United un Bayern. Gadījumā, ja Londonas klubs uzvarētu Mančestras klubu 1:0, bet Minhenes klubs spēlētu neizšķirti 2:2 ar Dortmundes klubu, tad Duelī starp United un Bayern uzvarētu Bayern, jo tie būtu guvuši divus vārtus pret Chealsea vieniem.

Vai es varu veikt likmes uzreiz pēc reģistrācijas?

Lai sāktu veikt likmes, pēc reģistrēšanās spēlētājiem ir jāapstiprina sava identitāte drošības un dažādu citu nosacījumu dēļ. Attiecīgi, lai veiktu identifikācijas apstiprināšanu, Synottip jāiesniedz savas pases vai ID kartes kopija, kura tiek pārbaudīta un uzglabāta atbilstoši visiem drošības standartiem, tāpēc par datu noplūdi nevar būt nekādu bažu. Ja iesniegtais ir skaidri saprotams un atbilstošs iepriekš norādītajiem datiem, Synottip dos pilnīgu pieeju totalizatora spēlei.

Kādi ir Synottip atbildīgas spēles limiti?

Līdzīgi kā citi totalizatori, arī Synottip piedāvā iespēju uzlikt dažādus limitus, drošākais spēlei bez liekiem riskiem. Spēlētājs sev var uzlikt maksimālo vienas likmes summu un maksimālo kopējo likmju summu 24h periodā. Maksimālā likmes summa ir summa, kādu sev spēlētājs ļauj veikt vienai likmei, savukārt maksimālā summa 24h periodā ir visu likmju summa norādītajā laika periodā. Attiecīgi totalizators liegs veikt lielākas likmes par noteikto

Avoti