8.5
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Optibet atsauksmes un apskats

Optibet totalizators ir vecākais un labāk pazīstamais interneta sporta bārs un totalizators Latvijā. Zīmols dibināts 2005.gadā, taču savas saknes laidis vēl pirms tam, kad vienīgais Latvijas bukmeikeru kantoris bija Latbet. Savu saikni ar zemes spēlēm uzņēmums nav zaudējis – Obtibet joprojām operē veiksmīgāko sporta bāru – likmju pieņemšanas punktu tīklu Latvijā, par kuru sīkāka informācija atrodama mūsu (ne pārāk glaimojošajā) totalizators.lv aprakstā.

Ilgi baudījuši monopolista stāvokli Latvijas tirgū, Optibet iekarojis finansiāli veiksmīgākā totalizatoru industrijas uzņēmumu vietu. Pateicoties savai pieredzei mājas tirgū, tas saviem klientiem nodrošina augstvērtīgu pakalpojumu klāstu, piedāvājot ne tikai sporta totalizatora likmes, bet arī online kazino. Šī kompānija kā pirmā Latvijā sāka savus pakalpojumus piedāvāt ar Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas izsniegtu licenci.

Optibet ir viens no ratajiem uzņēmumiem, kura darbību nodrošina iekšējā Latvijas bukmeikeru komanda. Tas dod iespēju piedāvāt likmes uz vietējiem sporta un izklaides notikumiem.

Kā vienu no lielākajiem trumpjiem ir jāmin dažādu bonusu un akciju piedāvājumi. Tie regulāri tiek atjaunoti un publicēti mājas lapas sadaļā Īpašie piedāvājumi.

Saviem klientiem piedāvā arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros iespējams samainīt lojalitātes punktus pret naudu.

Jauno klientu bonuss

Savus jaunos klientus Optibet pievilina ar iespēju savā īpašumā iegūt Latvijas hokeja vai futbola izlases kreklu. Lai tiktu pie krekla, nepieciešams veikt vismaz 30 EUR pirmo iemaksu ar kodu FUTBOLSLV vai 15 EUR iemaksu ar kodu HOKEJSLV, jāveic likme uz attiecīgo sporta veidu un jāpiesakās, zvanot: 67298114 (9:00-21:00) vai sūtot e-pastu support@optibet.lv.

Lojalitātes programma

Par katru likmi, ko klients veic Optibet interaktīvajās azartspēlēs, klients saņem noteiktu VIP punktu skaitu. Punktu skaits, ko klients iegūst atkarība no likmes, parādīts tabulā:

Punkti par 1 eiro likmi

Sporta likme
Pamata, Zelta, Platīna
Vienkāršā likme 1, 1.1, 1.2
Divkāršā likme 2, 2.2, 2.4
Trīskāršā 3, 3.3, 3.6
Četrkāršā 4, 4.4, 4.8
Pieckāršā 5, 5.5, 6
Seškāršā 6, 6.6, 7.2
Septiņkāršā 7, 7.7, 8.4
Astoņkāršā 8, 8.8, 9.6
Deviņkāršā 9, 9.9, 10.8
Desmitkāršā 10, 11, 12
11 – 15 20, 22, 24
15 un vairāk 30, 33, 36

Uzkrāto punktu izmantošana:

Uzkrātos punktus klients var izmantot, www.optibet.lv lapā nospiežot ikonu “VIP punkti”. VIP punktus klients var apmainīt pret naudu. Punktu apmaiņas likme: 1250 punkti = 1 eiro. Minimālais punktu skaits, ko var apmainīt pret naudu ir 6250 punkti (5 eiro). Nauda tiek ieskaitīta klienta Optibet kontā.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts čatā un pa e-pastu pieejams latvieši, krievu un angļu valodās.

Koeficienti

Kopumā Obtibet koeficientu politika ir diezgan konservatīva, taču nereti piedāvājumā var atrast koeficientus ar labu vērtību.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, ātrie bankas pārskaitījumi
Izmaksas ir ātras un parasti neaizņem vairāk par 2-3h.

 

Optibet totalizatora jaunumi

06.02.2019

100 eiro hokeja likmēs no Optibet

Hokeja sezona rit pilnā sparā, tāpēc Optibet nācis klajā ar īpašu piedāvājumu, kas palīdzēs padarīt totalizatoru spēli mazliet ienesīgāku – apgrozot hokeja likmes saņem bezriska likmes […]
07.01.2019
Optibet totalizators

Īpašs piedāvājums aktīviem likmju veicējiem no Optibet!

Īpašu piedāvājumu aktīviem sporta likmju veicējiem sagādājis Optibet, piedāvājot bezriska likmes. 
20.11.2018
Totalizatori Latvijā

Saņem likmes bez riska un apdrošināšanas iespēju no Optibet

Veic 4-kāršo kombinēto likmi Optibet un saņem likmi bez riska. Ja vienu no notikumiem prognozēsi nepareizi, tad saņemsi arī 100% naudas atmaksu! Laiks veikt savas prognozes!
8.5
Optibet totalizators
OPTIBET TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Optibet
Adrese: http://www.optibet.lv/
Dibināšanas gads: 2005
Klientu atbalsts: support@optibet.lv
Lincence: Latvijas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija
Jauno klientu bonuss:
Latvijas hokeja vai futbola izlases krekls
Plusi
Latvijā licencēts un drošs
Ātra mājas lapa
Akcijas un bonusi
Mīnusi
Viduvēji koeficienti
Neizdevīga lojalitātes programma
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!