8.5
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Optibet atsauksmes un apskats

Optibet totalizators ir vecākais un labāk pazīstamais interneta sporta bārs un totalizators Latvijā. Zīmols dibināts 2005.gadā, taču savas saknes laidis vēl pirms tam, kad vienīgais Latvijas bukmeikeru kantoris bija Latbet. Savu saikni ar zemes spēlēm uzņēmums nav zaudējis – Obtibet joprojām operē veiksmīgāko sporta bāru – likmju pieņemšanas punktu tīklu Latvijā, par kuru sīkāka informācija atrodama mūsu (ne pārāk glaimojošajā) totalizators.lv aprakstā.

Ilgi baudījuši monopolista stāvokli Latvijas tirgū, Optibet iekarojis finansiāli veiksmīgākā totalizatoru industrijas uzņēmumu vietu. Pateicoties savai pieredzei mājas tirgū, tas saviem klientiem nodrošina augstvērtīgu pakalpojumu klāstu, piedāvājot ne tikai sporta totalizatora likmes, bet arī online kazino. Šī kompānija kā pirmā Latvijā sāka savus pakalpojumus piedāvāt ar Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas izsniegtu licenci.

Optibet ir viens no retajiem uzņēmumiem, kura darbību nodrošina iekšējā Latvijas bukmeikeru komanda. Tas dod iespēju piedāvāt likmes uz vietējiem sporta un izklaides notikumiem.

Kā vienu no lielākajiem trumpjiem ir jāmin dažādu bonusu un akciju piedāvājumi. Tie regulāri tiek atjaunoti un publicēti mājas lapas sadaļā Īpašie piedāvājumi.

Saviem klientiem piedāvā arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros iespējams samainīt lojalitātes punktus pret naudu.

Jauno klientu bonuss

Pirmās Optibet iemaksas veikšanas laikā ievadi bonusa kodu “WELCOME” un saņem 3×10 eiro likmes pilnīgi bez riska. Tāpat veicot likmes un apgrozot līdzekļus iespējams vēl papildus līdz pat 70 eiro likmēm bez riska (7×10)!

Lojalitātes programma

Par katru likmi, ko klients veic Optibet interaktīvajās azartspēlēs, klients saņem noteiktu VIP punktu skaitu. Punktu skaits, ko klients iegūst atkarība no likmes, parādīts tabulā:

Punkti par 1 eiro likmi

Sporta likme
Pamata, Zelta, Platīna
Vienkāršā likme 1, 1.1, 1.2
Divkāršā likme 2, 2.2, 2.4
Trīskāršā 3, 3.3, 3.6
Četrkāršā 4, 4.4, 4.8
Pieckāršā 5, 5.5, 6
Seškāršā 6, 6.6, 7.2
Septiņkāršā 7, 7.7, 8.4
Astoņkāršā 8, 8.8, 9.6
Deviņkāršā 9, 9.9, 10.8
Desmitkāršā 10, 11, 12
11 – 15 20, 22, 24
15 un vairāk 30, 33, 36

Uzkrāto punktu izmantošana:

Uzkrātos punktus klients var izmantot, www.optibet.lv lapā nospiežot ikonu “VIP punkti”. VIP punktus klients var apmainīt pret naudu. Punktu apmaiņas likme: 1250 punkti = 1 eiro. Minimālais punktu skaits, ko var apmainīt pret naudu ir 6250 punkti (5 eiro). Nauda tiek ieskaitīta klienta Optibet kontā.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts čatā un pa e-pastu pieejams latvieši, krievu un angļu valodās.

Koeficienti

Kopumā Obtibet koeficientu politika ir diezgan konservatīva, taču nereti piedāvājumā var atrast koeficientus ar labu vērtību.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, ātrie bankas pārskaitījumi
Izmaksas ir ātras un parasti neaizņem vairāk par 2-3h.

Kāpēc izvēlēties Optibet?

Optibet ir Latvijā vecākais un, iespējams, populārākais totalizators un citu azartspēļu operators. Šobrīd Optibet ir kompānijas Enlabs sastāvdaļa, kas nodrošina operatora darbību visās Baltijas valstīs, kā arī Skandināvijā un citviet. Latvijā Optibet totalizators jaunajiem klientiem piedāvā iegūt līdz pat 100 eiro bezriska likmēs. Lai saņemtu pirmo porciju (3x10 EUR likmes), jāveic vismaz 10 EUR iemaksa ar kodu WELCOME. Lai iegūtu vēl septiņas bezriska likmes 10 EUR vērtībā, jāapgroza noteikta naudas summa vienkāršajās, divkāršajās un trīskāršajās sporta likmēs. Diez gan vecmodīga, taču ērta dizaina mājaslapā pieejams iespējami plašākais sporta veidu un to notikumu piedāvājums ar iespēju veikt likmes ar pat tikai vienu peles klikšķi.

Vai es varu iegūt arī citu reģistrācijas bonusu?

Ja jaunais Optibet klients nevēlas izmantot bezriska likmes, patīkama alternatīva ir īpašais Latvijas hokeja izlases krekls. Lai to saņemtu savā īpašumā, jāveic vismaz 20 eur iemaksu ar akcijas kodu HOKEJSLV, kā arī jāapgroza vismaz 50 eiro hokeja likmēs (min.koef 1.30). Pēc apgrozījuma veikšanas jāsazinās ar Optibet čatā vai epastā, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Kas ir Optibet VIP punkti?

Paralēli sporta likmju veikšanai Optibet iespējams piedalīties arī lojalitātes programmā, kurā, krājot punktus, iespējams iegūt naudas atmaksu un citas balvas. Optibet VIP programmā uzkrāto punktu bilance piešķir Klientam VIP statusa maiņu (Pamata-Zelta-Platīna). Katram VIP statusa līmenim ir īpašas priekšrocības. Augstākam VIP statusa līmenim ir izdevīgākas priekšrocības. Lai nokļūtu augstākā līmenī, nepieciešams sakrāt noteiktu punktu skaitu. Augstāks līmenis dot vairāk punktu par noteiktu likmi. Piemēram, viena eiro pieckāršā likme pamata līmenī dod piecus punktus, savukārt zelta jau 5,5. Sakrātos punktus iespējams apmainīt pret naudu (1250 punkti = 1 eiro) vai arī piedalīties īpašās akcijās, kurās iegūstamas dažādas balvas.

Cik ilgā laikā Optibet veic izmaksas?

Optibet totalizatorā iemaksas ir iespējamas ar standarta metodēm (internetbankas ātrais maksājums, bankas karte, bankas pārskaitījums), tikmēr izmaksa iespējama tikai uz bankas kontu, turklāt tam jābūt reģistrētam uz klienta vārda. Laika posmā no 10.00 līdz 24.00 pieprasītas izmaksas tiek apstrādātas stundas laikā, minimālā izmaksas summa ir €10,00 vai arī visa bilances summa, kura ir mazāka par €10,00.

Avoti

8.5
Optibet totalizators
OPTIBET TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Optibet
Adrese: http://www.optibet.lv/
Dibināšanas gads: 2005
Klientu atbalsts: support@optibet.lv
Lincence: Latvijas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija
Jauno klientu bonuss:
Latvijas hokeja vai futbola izlases krekls
Plusi
Latvijā licencēts un drošs
Ātra mājas lapa
Akcijas un bonusi
Mīnusi
Viduvēji koeficienti
Neizdevīga lojalitātes programma
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!
Latest posts by totalizators (see all)