9
Betsafe totalizators
Betsafe totalizatora fakti
Nosaukums: Betsafe totalizators
Adrese: http://www.betsafe.lv/
Dibināšanas gads: 2006

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
3x100 EUR bezriska likmes+Viaplay abonements
Plusi
100% drošs, Latvijā reģistrēts un licencēts
Plašā Live spēļu izvēle
Klientu atbalsts latviešu valodā
Ikdienas akcijas un bonusi
Mīnusi
Vāja bonusu un akciju vērtība spēlētājiem
Salīdzinoši lēna mājas lapa
Lēnas izmaksas
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Betsafe atsauksmes un apskats

Betsafe.lv, iepriekš ilgus gadus bija pazīstams zem Triobet zīmola. Arī šī totalizatora vārds Latvijas totalizatoru tirgū jau ir ļoti labi pazīstams. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējušu un konkurētspējīgu operatoru. Tā mājas lapa pieejama arī latviešu valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Betsafe, būdams starptautisks uzņēmums, savu bukmeikeru nav izvietojis Latvijā. Lai arī ik pa laikam piedāvājumā parādās Latvijas tirgum īpaši izveidotas totalizatoru likmes, tomēr par pilnīgi pārdomātu un Latvijas vajadzībām piemērotu produktu šeit runas nav. Arī limiti uz vietējiem notikumiem ir zemāki par tiem, kas atrodami citos Latvijā licencētos totalizatoros.

Ņemot vērā savu plašo pieredzi dažādos tirgos, Betsafe.lv (iepriekš Triobet) aktīvi saviem klientiem piedāvā dažādus bonusus un akcijas. Ne vienmēr šīs akcijas ir īpaši augstvērtīgas, tāpēc aicinām vienmēr vispirms iepazīties ar to noteikumiem..

Jauno klientu bonuss

Veicot iemaksu vismaz 20 EUR apmērā, vari saņemt 3×10 EUR bezriska likmes kā arī SMS kodu ar Viaplay abonementu. Bezmaksas likmes tiks pievienotas kontam automātiski un būs izmantojamas, veicot atzīmi likmju kartītē tam īpaši paredzētā lodziņā. Ļoti ērti.

Koeficienti

Kopumā totalizatora koeficientu politika vērtējama kā agresīva. To noteikti var saistīt ar nepieciešamību konkurēt daudzos tirgos. Live Likmju piedāvājums atbilst visaugstākajiem standartiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latviešu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu atbalsts@betsafe.lv. Pieejams arī Live čata atbalsts.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank, SEB, Citadele banku ātrie pārskaitījumi, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta ne ilgāk par 24h (parasti 1-2h laikā)

 

Betsafe.lv totalizators jaunumi

31.01.2019
totalizatori

Superkoeficients uz Dinamo uzvaru no Betsafe!

KHL komanda Rīgas “Dinamo” turpina cīnu par vietu izslēgšanas spēlēs un šovakar cīnīsies pret Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”. Īpašu piedāvājumu uz spēli […]
26.11.2018

Čempionu līgas vārtu medības no Betsafe

Jau no rītdienas tiks aizvadītas kārtējās UEFA Čempionu līgas spēles.  Betsafe šoreiz piedāvā iekrāt 1 eiro bezriska likmes uz fotbolu par katriem vāciešu komandu gūtajiem vārtiem. 
12.11.2018

Dodies uz NBA spēli Londonā ar Betsafe!

Betsafe totalizators saviem klientiem piedāvā doties uz Londonā notiekošo NBA spēli janvārī starp Ņujorkas “Knicks” un Vašingtonas “Wizards”!