9
Betsafe totalizators
Betsafe totalizatora fakti
Nosaukums: Betsafe totalizators
Adrese: http://www.betsafe.lv/
DibināŔanas gads: 2006

Valodas: Ā 

Jauno klientu bonuss:
5x10 EUR bezriska likmes.
Plusi
100% droÅ”s, Latvijā reÄ£istrēts un licencēts
PlaŔā Live spēļu izvēle
Klientu atbalsts latvieŔu valodā
Ikdienas akcijas un bonusi
MÄ«nusi
Vāja bonusu un akciju vērtība spēlētājiem
SalÄ«dzinoÅ”i lēna mājas lapa
Lēnas izmaksas
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Betsafe Latvija atsauksmes un apskats

Betsafe.lv, iepriekÅ” ilgus gadus bija pazÄ«stams zem Triobet zÄ«mola. ArÄ« Ŕī totalizatora vārds Latvijas totalizatoru tirgÅ« jau ir ļoti labi pazÄ«stams. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējuÅ”u un konkurētspējÄ«gu operatoru. Tā mājas lapa pieejama arÄ« latvieÅ”u valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Betsafe, bÅ«dams starptautisks uzņēmums, savu bukmeikeru nav izvietojis Latvijā. Lai arÄ« ik pa laikam piedāvājumā parādās Latvijas tirgum Ä«paÅ”i izveidotas totalizatoru likmes, tomēr par pilnÄ«gi pārdomātu un Latvijas vajadzÄ«bām piemērotu produktu Å”eit runas nav. ArÄ« limiti uz vietējiem notikumiem ir zemāki par tiem, kas atrodami citos Latvijā licencētos totalizatoros.

Ņemot vērā savu plaÅ”o pieredzi dažādos tirgos, Betsafe.lv (iepriekÅ” Triobet) aktÄ«vi saviem klientiem piedāvā dažādus bonusus un akcijas. Ne vienmēr Ŕīs akcijas ir Ä«paÅ”i augstvērtÄ«gas, tāpēc aicinām vienmēr vispirms iepazÄ«ties ar to noteikumiem..

Jauno klientu bonuss

Veicot iemaksu vismaz 20 EUR apmērā, vari saņemt 3×10 EUR bezriska likmes, kā arÄ« vēl pa vienai 10 EUR likmei nākoÅ”ajos divos mēneÅ”os. Kopā 5×10 EUR! Bezmaksas likmes tiks pievienotas kontam automātiski un bÅ«s izmantojamas, veicot atzÄ«mi likmju kartÄ«tē tam Ä«paÅ”i paredzētā lodziņā. Ä»oti ērti.

Koeficienti

Kopumā totalizatora koeficientu politika vērtējama kā agresÄ«va. To noteikti var saistÄ«t ar nepiecieÅ”amÄ«bu konkurēt daudzos tirgos. Live Likmju piedāvājums atbilst visaugstākajiem standartiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latvieÅ”u, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastuĀ atbalsts@betsafe.lv. Pieejams arÄ« Live čata atbalsts.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank, SEB, Citadele banku ātrie pārskaitījumi, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta ne ilgāk par 24h (parasti 1-2h laikā)