9.4
11.lv totalizators
VIENSVIENS TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Viensviens totalizators
Adrese: http://www.11.lv/
DibināŔanas gads: 2012

Valodas: Ā 

Jauno klientu bonuss:
3Ɨ11ā‚¬ bezriska likmes
Plusi
Augstākie koeficienti Latvijā
Ātrākās laimestu izmaksas (1h laikā)
100% droÅ”s, Latvijā reÄ£istrēts un licencēt
Klientu lojalitātes programma
Unikāls Latvijas sporta likmju piedāvājums
MÄ«nusi
SalÄ«dzinoÅ”i lēna mobila mājas lapa
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

11.lv atsauksmes un apskats

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā licencētajiem interneta sporta totalizatoriem. Ienākot Latvijas tirgÅ«, viensviens sevi pieteica kā augstāko koeficientu lÄ«deri starp Latvijā licencētajiem bukmeikeriem. Å o latiņu uzņēmums notur arÄ« Å”odien.

Kā otrs bÅ«tiskākais plus noteikti jāmin 11 lv apņemÅ”anās veikt klientu laimestu izmaksas 1 stundas laikā, kas ir serviss, kuram nav analoga ne tikai Latvijā, bet bÅ«s tādu grÅ«ti atrast arÄ« Eiropā.

BÅ«tiski ir pieminēt arÄ« to, ka 1:1 totalizatora darbÄ«ba tiek nodroÅ”ināta ar paÅ”iem savu iekŔējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plaÅ”u vietējo notikumu klāstu, kā arÄ« dažādas Ä«paŔās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV Å”oviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arÄ« iespēja klientiem lÅ«gt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz paÅ”u izdomātām likmēm. Tas iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

KopÅ” novembra 11.lv piedāvā jaunu totalizatora versiju, kas ir ātrāka, gudrāka un mobilajām ierÄ«cēm draudzÄ«gāka.

Jauno klientu bonuss

3Ɨ11ā‚¬ bezriska likmes jaunajiem klientiem!

ViensViens ir ļoti priecīgi sveikt savā lapā ikvienu jaunu klientu un savu sajūsmu izrāda garantējot, ka pirmās trīs likmes 11.lv Tev būs 100% bez riska!

Klientu lojalitātes programma

Viena no bÅ«tiskākajām 11.lv priekÅ”rocÄ«bām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palÄ«dz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainÄ«t pret Ä«stu naudu.

Papildus Å”ai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktÄ«vākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegÅ«t savā Ä«paÅ”umā arÄ« iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekÅ”u pa lÄ«meņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reÄ£istrÄ“Å”anos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikÅ”anu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarÄ«gi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!
Bronze: 5 EUR
Silver: 6 EUR
Gold: 7 EUR
Platinum: 8 EUR
Diamond: 9 EUR
Black: 11 EUR

AtkŔķirÄ«bā no daudziem citiem online sporta totalizatoriem, viens viens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes lÄ«meņi netiek zaudēti.

Koeficienti

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no agresÄ«vākajiem koeficientiem Latvijas tirgÅ«, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtÄ«bu savām likmēm, ir vērts Å”o totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevÄ«gākos koeficientus pirms likmes veikÅ”anas.

Live likmes

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palÄ«dz nodroÅ”ināt plaÅ”u noklāto sporta veidu, lÄ«gu un turnÄ«ru sarakstu.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latvieÅ”u, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastuĀ  info@11.lv. Pieejams arÄ« Live čata atbalsts, kā arÄ« atbalsts pa tālruni +371 67336179

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank ātrais pārskaitījums, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta 1h laikā.

Atbildīgas azartspēles

Papildus limitiem, kuru uzstādÄ«Å”anu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11 lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arÄ« papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarÄ«bas izraisÄ«tām sekām. Dodieties uz Mans konts > Limiti, kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Å eit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«) vai maksimālās likmes limitu.

NeatkarÄ«gi no spēlētāja pieredzes, mēs iesakām Å”o iespēju izmantot, lai emociju vai vājumā brÄ«di lieki neriskētu ar savu bankroll.

Atver savu 11.lv totalizatora kontu Ŕeit.

11.lv totalizatora jaunumi

22.01.2020
11.lv

11.lv – Uzvari piecas LIVE likmes un saņem sesto par brÄ«vu!

Pilnā sparā rit gada pirmais tenisa Grand Slam turnīrs Austrālijā, un tam par godu īpaŔu piedāvājumu sagādājis arī 11.lv totalizators.
17.09.2019
čempionu līga

11ā‚¬ bezriska LIVE likme Čempionu lÄ«gā no 11.lv!

Nozīmīgākais futbola klubu turnīrs -UEFA Čempionu līga- ir klāt! Veic likmes, izmanto piedāvājumu un baudi spēles!
04.07.2019
11.lv

100% bezriska likmes lÄ«dz pat 90ā‚¬ vērtÄ«bā no 11.lv!

Veic iemaksu 11.lv ar kodu WT19 veic likmes uz tenisu Å”onedēļ lÄ«dz 7.jÅ«lija plkst. 23:59 un pirmdien saņem 100% bezriska likmes savā kontā lÄ«dz pat 90ā‚¬ [ā€¦]