LABĀKIE TOTALIZATORI LATVIJĀ

Nebūs pārspīlēts, ka savās totalizatoru likmju veikšanas gaitās, esam izmēģinājuši teju ikvienu vērā ņemamo bukmeikeru kantori. Latvijā noteikti ikvienu, bet Eiropā lielāko daļu no labākajiem totalizatoriem. Nav vienas universāli labākās sporta likmju vietnes internetā. Aicinām iepazīties ar mūsu vērtējumu katram no top totalizatoriem Latvijā, kas mērķtiecīgi izvēlēti tieši domājot par Latvijas sporta likmju veicējiem.
Lasot padziļināti mūsu online sporta totalizatoru apskatus, varēsiet atrast informāciju par dažādiem piedāvājuma aspektiem un izvēlēties, kurš no Latvijas totalizatoriem jūsu vajadzības noklāj vislabāk. Būtiski arī atcerēties, ka, ņemot vērā kaut vai regulārās atšķirības koeficientos, ir vērts apsvērt konta atvēršanu pie vairākiem bukmeikeriem. Tādā veidā sev nodrošināsiet gan iespēju salīdzināt izdevīgākos piedāvājumus, gan biežāk saņemt dažādus bonusus.

KURŠ IR LABĀKAIS TOTALIZATORS LATVIJĀ?

1
11.lv totalizators
Nosaukums: Viensviens totalizators
Adrese: http://www.11.lv/
Dibināšanas gads: 2012

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
3×11€ bezriska likmes
Read full review
9.4
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!
2
Pafbet totalizators
Nosaukums: Pafbet totalizators
Adrese: https://www.pafbet.lv/
Dibināšanas gads: 1999 (Latvijā kopš 2018)

Valodas:  
Jauno klientu bonuss: 10 eiro reģistrācijas bonuss
Read full review
3
Betsafe totalizators
Nosaukums: Betsafe totalizators
Adrese: http://www.betsafe.lv/
Dibināšanas gads: 2006

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
5x10 EUR bezriska likmes.
Read full review
9
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!
4
Optibet totalizators
Nosaukums: Optibet
Adrese: http://www.optibet.lv/
Dibināšanas gads: 2005
Klientu atbalsts: support@optibet.lv
Lincence: Latvijas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija
Jauno klientu bonuss:
Latvijas hokeja vai futbola izlases krekls
Read full review
8.5
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!
5
Synottip totalizators
Nosaukums: Synottip totalizators
Adrese: https://www.synottip.lv
Dibināšanas gads: 2014.

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
Bezriska sporta likmes līdz 50 eiro
Read full review
8.6
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!
6
Unibet totalizators
Nosaukums: Unibet totalizators
Adrese: http://www.unibet.com/
Dibināšanas gads: 1997
Klientu atbalsts: info@unibetsupport.com
Lincence: Maltas MGA
Jauno klientu bonuss:
111% bezriska likme līdz 10 EUR
Read full review
8.8
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Totalizators.com veltījis daudz laika identificēšanā un vērtēšanā, lai šeit būtu redzami labākie un drošākie totalizatori Latvijā. Lielāko daļu esam izdarījuši tavā vietā, atliek tikai kritiski izvērtēt un izvēlēties sev tīkamāko!

Ja totalizatoru pasaule tev ir sveša, ir viens pamatprincips, kas jāzina – divi vienādi totalizatori neeksitē. Neraugoties uz to, labākā totalizatora izvēle nav tik sarežģīta kā varētu šķist.

Latvijas totalizatoru atšķirības

Dažādi totalizatori atšķiras ar, piemēram, piedāvātajiem bonusiem, koeficientu izlikšanu, depozītu un izmaksu veidiem. Izvēlēties piemērotāko totalizatoru iespējams tikai tad, kad šīs nianses ir izprastas.

Totalizatoriem jāievēro vieni un tie paši regulējumi, līdz ar to, ir lietas, ar ko nav iespējams atšķirties no konkurentiem.  Piemēram, lai saņemtu laimestu, visos totalizatoros obligāti jānorāda precīza un korekta informācija par sevi.

Reģistrējoties atšķirīgos totalizatoros, noteikti pamanīsi būtiskas atsķirībās pirmo iemaksu bonusos. Gandrīz jebkurš totalizators sniedz saviem jaunajiem klientiem īpašus piedāvājumus, lai tos piesaistītu. Tajā pašā laikā, reti tiek novēroti identiski piedāvājumi.

Piemērotākā totalizatora izvēle atkarīga no paša spēlētāja vēlmēm. Kādam interesē tikai likmju veikšana, citus interesē labākie koeficienti. Ir spēlētāji, kuri meklē eksotiskus likmju veidus, citiem interesē ātra laimestu izmaksa. Būtiski arī izprast savus likmju veikšanas paradumus.

Izvēles kritēriji

Noteikti jautāsi – kā tad totalizators.com izvērtē to, ko piedāvā totalizatori Latvijā?  Pavisam vienkārši! Labi varbūt ne tik vienkārši, kā varētu šķist. Kritēriji ir daudz un dažādi, taču iepazīstināsim ar būtiskākajiem.

Bez šaubām, būtiska nozīme ir koeficientiem un katrs totalizators piedāvā atšķirīgus koeficientus. Šeit gan ir vērts piebilst, ka šādu atšķirību labad ir vērts atvērt kontu vairākos totalizatoros, lai atrastu to sulīgāko piedāvājumu.

Lai gan būtiskas atšķirības šajā kritērijā Latvijas totalizatori nenodrošina, svarīga ir iemaksu/izmaksu sistēma – ātrums, piedāvātās metodes, minimālās un maksimālās summas.

Totalizatoru spēlēšanā var gadīties simts un viena ķibele. Tāpēc mēs vairākas reizes padziļināti pārliecinamies, cik labs ir klientu serviss un kā tas risina spēlētāja problēmas. Pieejamie komunikācijas kanāli, atbilžu ātrums un spēja efektīvi atrisināt radušās problēmas.

Protams, ir svarīgi, lai totalizators spētu piesaistīt jaunus un spētu noturēt esošos klientus. Šeit talkā nāk bonusi un īpašie piedāvājumi. Mēs vērtējam ne tikai to, cik regulāri totalizators piedāvā bonusus, bet arī to kvalitāti. Jo radīt kaudzi piedāvājumu nav liela māksla. Galvenais, lai tie ir kvalitatīvi un tajos nebūtu zemūdens akmeņi, kuri bojā spēlētāja pieredzi.

Pēdējais, taču ne mazsvarīgākais kritērijs ir mājas lapa un tās lietojamība. Jā, totalizatori Latvijā var piedāvāt labus koeficientus un labu servisu, taču ja lapa ir gandrīz nelietojama un tās dizains ir švaks, visi citi centieni ir gandrīz vējā.

Citas iespējas

Papildus totalizatoru izvērtējumam vēlamies arī palīdzēt jaunajiem likmju veicējiem orientēties totalizatoru pasaulē un sniegt palīdzību ar dažādiem knifiem, lai apmierinātu tavas likmju veikšanas vajadzības. Mājas lapas sadaļās iespējams iepazīties ar dažādu noderīgu informāciju iesācējiem, piemēram, populārākajiem terminiem, konta atvēršanu un tamlīdzīgi.

Ikviens totalizators Latvijā piedāvā plašu sporta veidu klāstu, tāpēc svarīgi iepazīties ar sporta likmēm, lai neapmaldītos piedāvājumā. Futbola likmes, hokeja likmes, basketbola likmes un tenisa likmes – pamats totalizators Latvija izmēģināšanai.

Tāpat aktīvi sekojam līdz jaunumiem totalizatoru un sporta pasaulē – jaunumi, sporta notikumu apskati un izvērtēšana, koeficienti, ko piedāvā Latvijā un citās Eiropas savienības valstīs licencētie totalizatori. Cenšamies, lai lasītājs neko nepalaistu garām un veiktu likmes uz sev tīkamajiem notikumiem.

Protams, neiztikt arī bez bonusiem un īpašajiem piedāvājumiem. Tādus totalizatori Latvijā saviem klientiem sniedz ļoti bieži un šeit publicējam pašus labākos , lai Tu saņemtu visu to kvalitatīvāko.

Veiksmi izvēlē un spēlē!