Britu bokseris Entonijs Džošua veiksmīgi revanšējies Endijam Ruisam un atguvis čempionu jostas. Kurš būs nākamais sportista pretinieks? 

Kā zināms, sestdien “Sadursmē kāpās” Saūda Arābijā tika aizvadīta pilna un salīdzinoši garlaicīga 12 raundu cīņa, kurā pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma pārāks izrādījās Džošua (118-110, 118-110, 110-109). Līdz ar to brits atguva jūnijā zaudētās WBA, WBO un IBF čempiona jostas.

Protams, pēc cīņas jau sākās spekulācijas, kas būs boksera nākošais pretinieks. Iespējas koeficientu izteiksmē izlicis Skybet totalizators.

Oleksandrs Usiks (4.00)

Uzreiz pēc cīņas īpašu paziņojumu izplatīja Pasaules boksa organizācija (WBO), kurā Džošua tiek aicināts 180 dienu laikā aizvadīt cīņu pret ukraini Oleksandru Usiku, kurš ir jostas obligātais pretendents. Attiecīgi, ja cīņa noteiktajā laika periodā netiks aizvadīta, josta kļūs vakanta.

Usiks smagsvaros debitēja oktobrī, kad pārmācija 38 gadus veco Čazu Viterspūnu. Lai gan Džošua uz aicinājumu preses konferencē atbildēja apstiprinoši, viss nav tik viennozīmīgi.

Usiks vēlas nostiprināt savu obligātā pretendenta statusu, aizvadot cīņu pret Dereku Čisoru, turklāt abu pušu starpā notiek aktīvas sarunas. Totalizators Usiku kā Džošua nākamo pretinieku vērtē ar koeficientu 4.00.

Kubrats Pulevs (4.00)

38 gadus vecā Puleva pārstāvi ir pārliecināti, ka boksera nākamā cīņa būs pret Džošua par viņam piederošo IBF jostu.

Zīmīgi, ka cīņa abu bokseru starpā bija paredzēta jau 2017.gadā, taču Pulevs to nespēja aizvadīt traumas dēļ. Bulgārs ir IBF jostas obligātais pretendents, līdz ar to tā kļūst vakanta, ja Džošua no cīņas atteiksies. Pēdējo reizi Pulevs ringā devās novembrī, kad ASV pieveica Raidelu Bukeru.

Totalizators šādas cīņas iespējamību arī novērtējis ar koeficientu 4.00.

Endijs Ruiss (6.00)

Protams, pēc cīņas gaisā virmoja vēsmas par abu bokseru trešo dueli. Džošua piekrita tādas aizvadīšanai tuvākajā nākotnē, taču kā nākamā cīņa tā ir mazticama.

“Es negribu attaisnoties, ” pēc cīņas atzina Ruiss. “Ja mēs cīnamies trešo reizi, es būšu labākajā formā, kādā es jebkad esmu bijis.” Pirms revanša Ruiss bija vēl vairāk pieņēmies svarā, turklāt pēcāk atzina, ka pārāk aizrāvies ar jūnija uzvaras svinībām un nav klausījis treneru un komandas norādēm.

Ruisa iespēja aizvadīt trešo cīņu pavisam drīz novērtēta ar koeficientu 6.00.

Deontejs Vailders (7.00)

No pretendentu loka nav izslēdzams arī WBC čempions Vailders. Lai gan februārī bokserim paredzēts revanšs pret Taisonu Fjūriju, viņš atzina, ka uzvaras gaidījumā labprāt aizvadītu jostu apvienošanas cīņu, kas, protams, būtu pret Džošua.

Totalizators šādu iespēju vērtē ar koeficientu 7.00.

Taisons Fjūrijs (7.00)

Ja jau sarakstā ir Vailders, tad tajā jābūt arī Fjūrijam, kurš arī atzina, ka uzvaras gadījumā pret Vailderu cīnīsies pret Ruisa un Džošua cīņas uzvarētāju.

“Manā līgumā ir palikušas trīs cīnas. Ja Vailders gribēs cīnīties arī trešo reizi, es tam piekritīšu. Taču tad gan es cīnītos ar Ruisa un Džošua cīņas uzvarētāju, ” atzina Fjūrijs. Tajā pašā laikā parādījušās ziņas, ka pēc debijas WWE, Fjūrijs varētu izmēģināt spēkus arī UFC.

Bez šaubām, abu tautiešu tikšanās būtu interesanta, taču totalizators šādu iespēju arī novērtējis ar koeficientu 7.00.