25 dolāru kombinētā likme uz NHL un koledžu basketbolu atnes 90 tūkstošu laimestu

Kombinētā likme totalizatorā ir tipisks mīlas un naida piemērs.  Ilgtermiņā tās pilnīgi nekam neder, taču veiksme un zināšanas reizēm spēj sagadātāt varenus laimestus.
Tā gadījies kādam ASV bāzētā BetMGM totalizatora spēlētājam, kuram sekmīga izrādījusies 12 notikumu kombinētā likme 25 dolāru (20,7 eiro) vērtībā ar kopējo koeficientu 3749.6, kas attiecīgi sniedz iespaidīgu 93740 dolāru (77617 eiro) laimestu.

Februāra noslēdzošajā dienā veiksminieks izvēlējās prognozēt piecus Nacionālās hokeja līgas (NHL) un septiņus koledžu basketbola (NCAA) notikumus. No NHL kartiņā ievietoti Bostonas “Bruins” (1.62), Vašingtonas “Capitals” (1.68), Filadelfijas “Flyers” (1.57), Nešvilas “Predators”(1.76) un Čikāgas “Blackhawks” (1.52) panākumi pamatlaikā, kamēr koledžas basketbola izvēlēs piegājiens ir nedaudz komplicētāks.

Spēlētājs kartiņā izvēlējās Batleras “Buldogs” panākumu pamatlaikā (6.50), Memfisas “Tigers” -3.5 handikapu (1.90), “Navy Midshipman” -4.5 handikapu (1.95), virs 131.5 Hjūstonas “Cougars” un Dienvidfloridas “Bulls” mačā (1.90), virs 137.5 Ziemeļdakotas “Bison” un Dienviddakotas “Coyotes spēlē (1.90), Kopinas štata “Eagles” -7.5 handikapu (1.90) un virs 141.5 Nevadas “Wolfpack” un  Jūtas “Eggies” mačā (1.90).

“Kādam spēlētājam no Tenesijas padevusies varena nedēļas nogale, ” savā oficiālajā “Twitter” kontā raksta “BetMGM”.

 

“Un tad esmu es, kas zaudē likmes ar pēdējo metienu vai pēdējo sekunžu sodu, ” atbildēs raksta kāds lietotājs.

Normas robežās kombinēto likmju veikšana var sagadātāt emocionālu un aizraujošu izklaidi, jo bieži vien likmes izšķirās burtiski pēdējās sekundēs. Ja vēlies pieiet lietai nopietnāk un pārvērst likmes ilgtermiņa peļņā, tad šis veids noteikti nebūs pats optimālākais, jo lielākoties viena vai vairākas prognozes aizies tev nevēlamā virzienā.

 

 

 

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.