Betsafe spēlētājs 10 eiro kombinēto likmi pārvērš 43 tūkstošos

Kāds Betsafe totalizatora spēlētājs oktobra mēnesī kļuvis par 43 tūkstošiem eiro bagātāks, vēsta betsafesports.com.

“Lielisks oktobris izvērtās kādam mūsu klientam – 19 prognozes uz futbolu, visas precīzas, kā rezultātā laimēti vairāk nekā 43 tūkstoši eiro, ” savā twitter kontā raksta Betsafe.

Iespaidīgais Betsafe laimests iegūts, pateicoties 10 eiro kombinētajai likmei ar 19 notikumiem un kopējo koeficientu 4342. Spēlētājs notikumus izvēlējies salīdzinoši garā laika periodā no 8. līdz 20. oktobrim.

Pamatā prognozes veiktas uz FIFA pasaules kausa futbolā kvalifikācijas, UEFA Čempionu līgas, kā arī Vācijas bundeslīgas un Itālijas A sērijas mačiem. Protams, neiztika arī bez nervu kutinošiem notikumiem. Piemēram, likmju kartītē tika iekļauta arī Turcijas izlases uzvara pār Latviju, taču, kā zināms, līdz pat kompensācijas laika noslēgumam rezultāts bija neizšķirts, tomēr uzvaru turki izrāva ar 11 metru soda sitiena palīdzību.

Četri notikumi likmes kartiņā pārsniedz koeficientu 2.00 – pirmā puslaika Over 1.5 likme “Ajax”-“Borrusia” spēlē (2.19), Igaunijas uzvara pār Baltkrieviju PK kvalifikācijā (2.75), pirmā puslaika Over 1.5 likme “Manchester United” – “Atalanta” spēlē (2.29), kā arī “Juventus” uzvara pār “Zenit” (2.16). Vidējais likmes kartiņas koeficients ir 1,604.

betsafe

Ne bez veiksmes, taču spēlētājs acīmredzami ir pieredzējis un zina, ko dara. Jāatzīmē, ka šādas likmes neiziet katru dienu, tāpēc jābūt apdomīgam pirms veikt kombinētās likmes ar tik daudz notikumiem. Tajā pašā laikā ar nelielām likmēm risks, kā redzams, atmaksājas, tāpēc kāpēc gan neizmēģināt savu veiksmi.