Kāpēc online totalizatori ieliek pamatīgu kloķi tradicionālajām likmju veikšanas vietām?

Internetam un tehnoloģijām ir graujoša ietekme uz mūsdienu azartspēļu vidi. Labā nozīmē. Totalizatori ir kļuvuši tik pieejami kā vēl nekad, kas sporta bāru iespējas padara arvien švakākas.

No lielākajiem un labākajiem totalizatoriem līdz jauniem un inovatīviem operatoriem, joma attīstās ļoti strauji un augstos tempos un piesaista arvien vairāk jaunu spēlētāju.

Protams, nevar noliegt, ka vienmēr būs konservatīvi spēlētāji ar stingriem ieradumiem, kuriem likmju veikšana sporta bāros ir kā rituāls, kas varbūt reizēm tiek veikts tikai atmosfēras un emociju dēļ. Jā, viņi noteikti apzinās, ka interneta totalizatori ir galvastiesu pārāki, tomēr to sniegtās iespējas nespēj mainīt viņu paradumus.

Atkārtošana zināšanu māte – kāpēc online totalizatori ir potenciāli labāki par klasiskajām likmju veikšanas vietām sporta bāros?

Piedāvājums

Totalizatoru izmantošana internetā nozīmē neierobežotu piedāvājumu. Protams, stingri regulētos tirgos, kā Latvija iespējas nav neierobežotas, taču pietiekami plašas, turklāt labākie totalizatori sniegs augstākā līmeņa izklaidi. Konkurence spēlētājiem nāk tikai par labu. Protams, totalizatoru birums kā sēnes pēc lietus var būt mulsinošs, taču te nāk talkā daudzviet pieejamie apskati.

Ja pat tev tuvumā ir vairāki sporta bāri, kabatā esošajā telefonā viss ir krietni pieejamāks.

Koeficienti

Ir vairāki iemesli, kāpēc koeficienti interneta totalizatoros būs labāki nekā sporta bāros. Galvenokārt pateicoties tirgum un tam, ka interneta vietnes uzturēšanai ir zemākas izmaksas. Protams, ņemot vērā, ka lielākajā daļā gadījumu sporta bāri bieži vien ir saistīti ar online totalizatoriem, atšķirības būs minimālas vai pat nekādas. Tomēr pilnīgi iespējama situācija, ka cits totalizators, kurš paralēli nenodarbojas ar sporta bāru uzturēšanu, piedāvā labākus koeficientus.

Izdevīgums

Došanās sporta bāriem neizbēgami rada papildu izmaksas – transports, vai, piemēram ēdieni un dzērieni. Tāpat tiek patērēts lieks laiks, kuru varētu veltīt arī citām nodarbēm.  Nevar noliegt, ka varbūt to lieliski kompensē sociālie aspekti, taču ne visiem mērķis totalizatoru spēlē ir socializācija.

Tikmēr likmju veikšana internetā ir ātra un neprasa liekas vai nevajadzīgas papildu izmaksas.

Sporta likmju un to veidu piedāvājums

Lielākajā daļā gadījumu sporta bāri piedāvās likmes uz populārākajiem sporta veidiem (vai tos, kas tobrīd tiek rādīti TV) ar iespēju tos prognozēt izplatītākajos likmju veidos (uzvarētāja noteikšana utml.). Saplūšana ar interneta resursiem ir paplašinājusi piedāvājuma klāstu, taču tas jebkurā gadījumā nebūs pārāk iespaidīgs.

Tikmēr online totalizatora piedāvājums iespaidīgs un aptvers arī tādus eksotiskos sporta veidus kā badmintons un citi. Nenoliedzami plašs spēlētāju skaits pieturās pie populārākajiem notikumiem un likmju veidiem, taču tiek tiek dota lieliska iespēja laiku pa laikam izmēģināt ko jaunu.

Bonusi un citi īpašie piedāvājumi

Šajā punktā totalizatori internetā ir ārpus jebkādas konkurences. Katrs no tiem piedāvās dažādus reģistrācijas bonusus (piem., bezriska likmes), kas būs kā patīkams grūdiens sporta likmju pasaulē. Un tas arī nav viss, jo ar salīdzinoši lielu regularitāti tiek nodrošināti dažādi īpašie piedāvājumi.

Jā, tiem būs savi noteikumi, jo pat “pelei siers nav par brīvu”, tomēr tie pārsvarā būs diez gan nekaitīgi, ja izvēlētais totalizators ir ar labu reputāciju.

No vienas puses, nevar noliegt, ka likmju veikšanai sporta bāros ir savs šarms un atmosfēra, kuru citur neatradīsi. Tajā pašā laikā interneta totalizatoru iespējas nenoliedzami varenākas. Taisnība ir kaut kur pa vidu, kas lielā mērā ir atkarīga no spēlētāja velmēm un vajadzībām.

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.