Tehnisku ķibeli pagājušajā nedēļas nogalē piedzīvojis viens no Latvijā lielākajiem totalizatoriem Optibet un līdz pat šodienai lapas darbība vēl nav atjaunota. Šāds pavērsiens noteikti apgrūtinājis vairākus spēlētājus, tāpēc šajā rakstā iepazīsimies ar iemesliem, kāpēc ir vērts savus līdzekļus turēt vairākos kantoros. 

Tehniskas problēmas

Varbūt ne pats svarīgākais iemesls, bet aktuālākais noteikti. Parasti labākajiem totalizatoriem ir kvalitatīvas IT sistēmas, kuras lielākajā daļā gadījumu izslēdz būtisku problēmu rašanos. Kā pierāda Optibet gadījums, reizēm arī smagi nepaveicas.

Iedomāsimies situāciju. Ir kārtējā nedēļas nogale, kura ir pilna ar dažādiem sporta notikumiem, un tu izklaides vai arī peļņas nolūkos esi ieplānojis veikt pāris likmes. Tomēr tavi līdzekļi ir vienā totalizatora kontā, kurš tehnisku problēmu dēļ pātraucis darbību uz ilgāku laika periodu. Plāni vējā. Var jau būt, ka tas tevi glābj no naudas zaudēšanas, bet tajā pašā laikā tiek palaista garām arī iespēja uzvarēt. Protams, šādas situācijas negadās pārāk bieži, taču tu nekad nevari zināt, kad tas skars tavu iecienīto totalizatoru.

Iespējas tikt pie labākajiem koeficientiem

Šis gan ir svarīgs iemesls, kas var nest papildu peļņu. Jebkuram pieredzējušam totalizatoru spēlētājam ir skaidrs, ka visi bukmeikeri nepiedāvā vienādus koeficientus.

Protams, pārsvarā atšķirības nebūs pārāk iespaidīgas, taču kāpēc gan neizmantot kaut nelielas priekšrocības. Pieņemsim, ka vienā totalizatorā koeficients uz Rīgas “Dinamo” uzvaru ir 2.00, taču citā, piemēram, 2.20. Liekot 100 eiro uz šādu iznākumu, atšķirība uzvaras gadījumā ir 20 eiro.

Tāpat vērts ņemt vērā, ka arī bukmeikeri ir parasti cilvēki, kuri mēdz pieļaut kļūdas. Piemērām, mazākās līgās gadās situācijas, kad kādas informācijas trūkuma dēļ uz komandu tiek izlikts neobjektīvi zems vai augsts koeficients. Un šādu kļūdu var pieļaut jebkurš totalizators, tāpēc ir vērts turēt roku uz pulsa.

Bonusi un īpašie piedāvājumi

Vēl viens iemesls, kam ir potenciāls vairot tavu peļņu. Ja totalizatori tev ir jauna lieta, tad vērts zināt, ka visi operatori piedāvā dažādus reģistrācijas bonusus. Sākot ar papildus summu likmēm un beidzot ar dažādām bezriska likmēm. Piemēram, tas pats Optibet piedāvā līdz par 60 eiro bezriska likmēs, kas nozīmē, ka zaudējuma gadījumā ir iespēja atgūt izmantotos līdzekļus.

Tāpat netiek aizmirsts arī par patstāvīgajiem klientiem, piedāvājot regulārus bonusus dažādiem sporta notikumiem. Līdz ar to, ar kontiem vairākos totalizatorus parādās iespēja izmantot ļoti plašu piedāvājumu klāstu. Protams, pirms katra piedāvājuma izmantošanas der izlasīt noteikumus, lai nerastos lieki pārpratumi.

Līdzekļu kontrole

Konti vairākos totalizatorus palīdz arī pārskatāmi kontrolēt savus līdzekļus un izvairīties no nepārdomātiem lēmumiem. Turēt savus līdzekļus vienā totalizatora kontā nav pārāk laba doma, tāpēc ieteicams tos sadalīt pa vairākiem kontiem.

Lai izvēlētos sev tīkamāko papildu totalizatoru, iesakām apskatīt labākos Latvijas totalizatorus.