Izmanto iespēju saņemt unikālu optibet bonusa piedāvājumu visas dienas garumā! Jauni piedāvājumi katru stundu sākot no plkst. 13:00 līdz 21:59! Katrs piedāvājums ir aktīvs tikai vienu stundu, tāpēc seko līdzi jaunumiem!

Piedāvājums pieejams tikai šodien un tā klāstā ir dažādi bonusi, tāpēc dodies uz optibet!

Noteikumi:

 1. Piedāvājums ir spēkā no 02.11.2018 13:00 līdz 02.11.2018 21:59.
 2. Katrs kods un likme bez riska ir derīgi viena kalendārā stundas laikā no katra piedāvājuma sākuma, līdz nākama piedāvājuma sākumam. Katru kodu un likmi bez riska spēlētājs var izmantot tikai vienu reizi.
 3. Lai kvalificētos faktiskās stundas piedāvājumā, spēlētājam ir jāveic vismaz 5€ (vai kā norādīts faktiskā kalendārā stundas piedāvājumā) iemaksa ar faktisko kalendārā stundas kodu. Iemaksu jāveic izmantojot kredītkarti vai BankLink.
 4. Lai saņemtu 5€ (vai vairāk) likmēs bez riska, spēlētājam ir jāveic aktivejošo likmi uz sportu, kas noradīts faktiskā kalendārās stundas piedāvājumā. Likmēi jābūt ar minimālo koeficientu 1.5. Ja faktiskā kalendārā stundas piedāvājumā nav norādīts likmes veids uz kuru jāveic likme, spēlētājs var veikt likmi uz jebkuru likmes veidu.
 5. Lai veiktu likmes bez riska, spēlētājam likmes kuponā ir javeic atzīme attiecīgajā lauciņā.
 6. Likmēm bez riska jābūt vienkāršām likmēm ar maksimālo koeficientu 5.0.
 7. Likmes bez riska tiek piedāvātas uz sporta veidiem, kuri minēti faktiskā kalendārā stundas piedāvājuma.
 8. Zaudēta likme bez riska tiek atgriezta 100% apmērā no likmes summas. Maksimālā summa, ko lietotājs var saņemt ir norādīta faktiskā kalendārā stundas piedāvājumā.
 9. Zaudētā likme bez riska tiek atgriezta 48 stundu laikā pēc notikuma beigām.
 10. Optibet patur tiesības jebkurā brīdī atcelt vai mainīt piedāvājumā nosacījumus.
 11. Uz piedāvājumu attiecas Likmes bez riska un Vispārējie noteikumi Optibet.