Latvijas jaunākais sporta totalizators piedāvā augstākos koeficientus Latvijā, ir licencēts Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un nodrošina izmaksas 1h laikā.

Viensviens.lv ir jaunākais sporta totalizators, kurš saņēmis licenci darba Latvijā no Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas. Līdz ar to šī kompānija izgājusi cauri visiem Latvijas likumdošanas kritērijiem un tiek uzraudzīta atbilstoši Latvijas normatīvajiem aktiem gan no tehniskās, gan spēlētāju drošības viedokļa, gan spēļu norises godīguma viedokļa. Atšķirībā no visiem saviem konkurentiem, šī lompānija ir 100% Latvijas izcelmes uzņēmums.

Viensviens.lv sevi tirgū pieteikuši ar moto piedāvāt augstākos koeficientus Latvijā svarīgākajās līgās un sporta notikumos. Varam apstiprināt, ka šī stratēģija tiešām tiek ievērota un šajā kantorī atradīsiet vislabākās teorētiskās izmaksas līnijas tādām līgām kā KHL, VTB, LBL, BBL un Virslīga. Tāpat novārtā nav palikuši arī lielākie starptautiskie sporta notikumi un līgas, kur arīdzan kompānijas koeficienti ir augstāki par konkurentiem.

Otra būtiskākā Viensviens.lv priekšrocība ir servisa jautājumos. Pirmkārt, tas jāsaka par maksājumiem, kuri klientiem tiek piedāvātas iespējas ne vien iemaksas veikt ar kredītkartēm un bankas pārskaitījumu, bet arī ar ātro Swedbank internetbankas pārskaitījumu. Ņemot vērā uzņēmuma darbību, kas bāzēta Latvijā un caur Latvijas bankas kontiem, izmaksas no Viensviens.lv konta notiek ātri un parasti aizņem tikai ap 1 stundu. Otrkārt, jāmin arī klientu atbalsta funkcija, kas pieejama kā e-pasta tā čata formā un garantē ātras un korektas atbildes uz klientu jautājumiem.

Vairāk par VIENSVIENS.LV piedāvājumu lasi šeit