Totalizatori ir labs brīvā laika pavadīšanas un potenciālās peļņas gūšanas veids, taču reizēm azarts var ievest pamatīgos bezceļos. Tā gadījies kādam spēlētājam, kurš 18 gadu vecumā izlēma likmēs ieguldīt dzimšanas dienas dāvanu. 

Jaunais cilvēks ar savu stāstu pāris nedēļas atpakaļ dalījies sociālā tīkla reddit grupā r/sportsbook, un tas saņēmis salīdzinoši lielu uzmanību, kā arī raisījis diskusijas.

“Pagājušajā gadā man palika 18 gadi un es izdarīju lielāko kļūdu savā dzīvē. Es sāku veikt sporta likmes, ” ar tik skarbu atziņu tiek sākts stāsts, kas pielīdzināms amerikāņu kalniņu braucienam ar neveiksmīgām beigām.

“Viss sākās lieliski, pirmajam depozītam izmantoju savu 100 dolārus lielo dzimšanas dienas dāvanu. Sešu mēnešu laikā ar absurdu kombinēto un parasto likmju palīdzību savu bilanci papildināju līdz pat pieciem tūkstošiem. Nodomāju, kāpēc visi nedodas uz totalizatoriem, ja jau tas ir tik vienkārši.”

“Pēc šī punkta es sāku kļūt mantkārīgs, ļoti mantkārīgs. Ierastās 20-30 dolāru likmes pārvērtās par 500, dažas no tām uzvarēja. Tad es zaudēju 800 dolāru likmi, mēģināju atgūties ar divas reizes lielāku likmi un turpināju sekot zaudējumiem līdz visa iepriekš iekrātā bilance bija vējā.”

“Nodomājot, ka nonāk atpakaļ uz zaļa zara otro reizi nevajadzētu būt problēmām, ieguldīju savus koledžas līdzekļus bez vecāku atļaujas. Solīju sev, ka tā būs pēdējā iemaksātā summa, ņemot vērā, ka noteikti atgriezīšos vecajās sliedēs.”

“Muļķīgas kombinētās likmes uz 1.2-1.3 favorītiem, kuras, protams, zaudēja. Ieguldīju atkal, kamēr zaudēju visus savus bankas konta līdzeklus. ”

“Šeit (grupā) esmu pāris mēnešus, taču ceru, ka vairs neatgriezīšos. Nekad, ” atklāsmi noslēdz apstulbušais jaunietis.

Komentāri pārsvarā ir atbalstoši un ar dažādiem ieteikumiem, bet viens lika pievērst īpašu uzmanību.

“Kad ieguldi azartspēlēs, uzskati to kā samaksu, nevis risku. Tiklīdz tu veic iemaksu, principā tu šo naudu esi pazaudējis. Tu maksā par izklaidi.” Protams, totalizatori un azartspēles nav tikai par zaudēšanu, bet princips ir gana pareizs.

Cerams, ka šis būs labs paraugs jaunajiem spēlētājiem, kā nedarīt. Veic sava likmēs pārdomāti un neceri iegūt milzu bagātības.