Totalizators Pafbet, atbalstot savus vieglatlētus, piedāvā īpašās likmes uz vieglatētikas sacensībām “Rīgas kausi”, kas jau rīt norisināsies Ogrē!

Arī šogad sacensības pulcēs Latvijā un pasaulē atzītus vieglatlētus, kuri sadalīs medaļas septiņās disciplīnās vīriešiem un septiņās sievietēm.

Viņu starpā ir arī Sindija Bukša (100m/200m sprints) un Elvijs Misāns (trīssoļlēkšana), kuri ir Pafbet sadarbības partneri.

Tieši tāpēc totalizators piedāvā īpašās likmes par abu sportistu sniegumu sacensībās:

  • Sindija Bukša pārspēs Latvijas rekordu 100m distancē

Šai likmei ir gana simboliska nozīme. Pagājušā gada Rīgas kausu sacensībās Bukša pārspēja 31 gadu veco Vinetas Ikaunieces Latvijas rekordu 100 metru distancē (11,29) tāpēc sportistei noteikti būs liela motivācija pārspēt pašai sevi.

Šajā sezonā Bukša 100 metrus skrējusi divās sacensībās, pagaidām vēl neuzrādot optimālākos laikus. Maija vidū sportiste izcīnīja pirmo vietu SELL studentu spēlēs Lietuvā, kurās izcīnīja pirmo vietu (pusfināls – 11.98, fināls 11.81), tāpat uzvara izcīnīta Rīgas atklātajā čempionātā un junioru meistarsacīkstēs, labāko laiku gan uzrādot priekšskrējienā (11.81).

Ņemot vērā augstāk minētos rezultātus, Pafbet neliek lielas cerības uz jauna rekorda uzstādīšanu, koeficients 4.00.

  • Bukša kvalificēsies 2019. gada Pasaules čempionātam 200 m disciplīnā

Arī otra īpašā likme veltīta Bukšai, šoreiz 200 metru distancei. Arī šajā disciplīnā pagājušā gada Rīgas kausi sprinterei bija īpaši, jo izdevās labot personisko rekordu, kas šobrīd ir 23.02 sekundes.

Septembra beigās Dohā notiks pasaules čempionāts vieglatlētikā, un interesantā kārtā normatīvs 200 metros ir tieši tāds pats, kāds ir Bukšas personiskais rekords.

Lai gan arī 200 metros rezultāti pagaidām nav tie labākie (24.02), un pati sportiste intervijā sportacentrs.com atzinusi, ka fokusējas uz U23 Eiropas čempionātu, iespēju sasniegt normatīvu Rīgas kausos Pafbet vērtē kā salīdzinoši reālu, koeficients 2.00.

 

  • Misāns trīssoļlēkšanā aizlēks 16,25 m vai tālāk

Tikmēr trešā likme veltīta tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas speciālistam Elvijam Misānam. Trīssoļlēkšanā telpās sportists šosezon piedalījies četras reizes, labāko rezultātu uzrādot Eiropas čempionātā telpās Glāzgovā (16.16 m), kas ļāva ieņemt 16.vietu. Tikmēr 25.maijā sportists piedalījās sacensībās Spānijā (15.67 m), kas līdz šim ir arī vienīgās stadionā.

Sportista personīgais rekords, kas uzstādīts 2016.gadā, ir 16.77, sasniegts tieši Rīgas kausos. Pafbet likmē izvirzījis 16,25 metrus tālu/tālāku lēcienu, tā iespējamību vērtējot ar koeficientu 2.00.

💥Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvātas likmes uz vietējā mēroga vieglatlētikas notikumu – Rīgas KausiSpeciāli šim…

Posted by Pafbet.lv on Esmaspäev, 3. juuni 2019