Lai gan Latvijā iestājuies ziema un futbola sezona jau krietnu laiku ir galā, citviet pasaulē tā turpinās pilnā sparā., līdz ar to Latvijas totalizatori piedāvā plašu likmju klāstu. Iepazīstināsim ar resursu, kas palīdzēs orientēties piedāvājumā un izvēlēties labākās likmes. 

InplayMan (http://www.inplayman.com/) no malas skatoties ir kārtējais tipsteris, kurš piedāvā bezmaksas likmes, tomēr tā gluži nav.

Katru dienu lapā tiek piedāvātas dienas likmes, twitter kontā atrodamas arī dažādas live likmes,  taču arī tas nav būtiskākais, jo to var atrast jebkur citur.

Katru nedēļas nogali tiek piedāvāta #IPMBetBible, kas būtībā ir apjomīgs futbola likmju gids. Gidā tiek apkopotas spēles no 24 Eiropas futbola līgām dažādās divīzijās, papildinot tās ar milzīgu statistikas daudzumu dažādās pozīcijās.  Tāpat katrā statistikas pozīcijā tiek apkopotas desmit labākās un desmit sliktākās spēles likmju veikšanai.

Lapas twitter kontam ir vairāk nekā 50 tūkstoši sekotāju, pašai lapai ir vairāk kā 1,5 miljoni skatījumu, kas būtībā parāda sava veida uzticību un atzinību. Kā raksta pats tipsteris, viņam, darbojoties ar dažādiem projektiem, ir vairāk kā 10 gadu pieredze.

 

Parasti šādi tipsteri par ko tādu prasa kaudzi naudas, taču šeit viss pieejams bezmaksas. Gadījumā, ja spēlētāji vēlas pateikties, ir iespējams ziedot, taču viss tiek nodots kādai izvēlētai labdarībai.

Šāds resurss, protams, var kalpot kā izcils palīgs, tomēr arī šajā gadījumā iesakām atstāt nelielu devu kritikas un neķert visu pēc kārtas.