Kā atvērt totalizatora kontu?

Atvērt interneta kontu ir ļoti vienkārši un arī ļoti ērti. Vairs nav jāveic ceļš no mājām līdz dažkārt grūti atrodamajiem likmju pieņemšanas punktiem. Tagad, atrodoties ērtā dīvānā, vari arī sekot līdzi piedāvātajiem totalizatoru koeficientiem.

Izvēles dažādība ir ļoti liela un daži bukmeikeri pat piedāvā jaunajiem klientiem bezmaksas likmes, tikai lai tie izmēģinātu tieši viņu servisu!

  1. Uzsākšana

  Totalizatora konts

  Totalizators

  Lai izdarītu savu pirmo likmi, tev ir jāizvēlas totalizators no lielā piedāvājuma klāsta. Par piemēru vari ņemt kādu no mūsu ieteiktajiem kantoriem, jo tie ir pārbaudīti un droši, līdz ar to tiek izslēgti krāpšanas iespējamība kā arī slikts serviss.

  Kad esi izlēmis par labu kādam no totalizatoriem, spied uz saites un tā tevi aizvedīs pie attiecīgā operatora mājas lapu.

  Pēc tam meklē pogu „Reģistrēties”, lai atvērtu savu jauno totalizatora kontu.

  Pēc tam tev būs jāizpilda forma ar personīgo informāciju un, kad būsi to izdarījis, būsi arī atvēris kontu. Atceries, ka mūsu ieteiktie totalizatori ir droši un pārbaudīti, līdz ar to krāpšanās risks ir samazināts līdz minimumam un tava personīgā informācija būs drošībā.

  2. Totalizatoru noteikumi

  Pārliecinies, ka esi izlasījis totalizatora noteikumus pirms veic iemaksu savā jaunajā kontā. Tālāk uzskaitīti vairāki punkti, kurus tev vajadzētu pārbaudīt:

  Iemaksas metode – vai tiek pieņemts maksājuma veids, kuru grasies izmantot?

  Minimālā iemaksa – var būt 5,10 vai pat 15 €.

  Minimālā pieļaujamā likme – var būt 2 €, bet bieži ir daudz zemāka, ap 0.10 eiro.

  Maksimālais laimests – neliec milzīgu likmi, ja maksimālā laimesta izmaksa ir tikai €100!

  Noteikumi – pārbaudi likmju izdarīšanas noteikumus, jo tie mēdz atšķirties dažādiem bukmeikeriem.

  3. Naudas iemaksa un likmju izdarīšana

  Tagad, kad tev ir konts, tu vari iemaksāt naudu, ar kuru izdarīt likmes. Totalizatora mājas lapā meklē pogu “Iemaksa” (iespējams, tā atrodas sadaļā “Mans konts”) un izvēlies sev ērtāko iemaksas metodi. Parasti tā būs kredītkarte vai bankas pārskaitījums. Ievadi maksājuma veikšanai nepieciešamo informāciju un veic transakciju. Kredītkartes gadījumā nauda jau uzreiz būs pieejama tavā kontā.

  Tālāk izvēlies notikumu uz kuru vēlies likt likmi un uz priekšu, lai veicas!

  Atceries, ka tu neesi piesaistīts pie viena bukmeikera. Tu vari atvērt tik totalizatora kontus, cik vēlies pie dažādiem operatoriem. Noteikti izmanto visus piedāvājumus, kuri piedāvā likmes par brīvu!

  Par autoru LinkedinInstagramTwitter
  Juris Bergmanis totalizators.com autors
  Juris Bergmanis

  Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.