Hokeja likmes- NHL 1.perioda virs/zem likmes

Hokeja likmes un to tirgi strauji attīstās arī ārpus klasiskajām uzvarētāju un citām izvēlēm. Pēdējā laikā populāras kļuvušas pirmā perioda virs/zem likmes.

Kā zināms, populārākā līga spēlētāju vidū ir NHL. Spraiga un brīžam pat neparedzama spēle, kas vienlaicīgi atbaida un piesaista likmju veicējus.

Lielākajai daļai spēļu virs/zem piedāvājums svārstīsies 5,5 – 6,5 robežās, kas nozīmē, ka vidēji periodā tie būs 2 vārti. Tieši šeit arī sākas jautrība, mēģinot live režīmā prognozēt, vai izvēlētā mača pirmajā periodā tiks gūti virs vai zem 1,5 vārtiem.

Protams, ir dažādas tendences, kuras ņemt vērā. Piemēram,  spēlēs ar  Kolorado “Avalanche” vai Tampabejas “Lightning” dalību lielāka iespējamība, attiecīgi zemāki koeficienti, būs uz virs. Tikmēr Anaheimas “Ducks” vai Minesotas “Wild” mačos lielāka iespēja būs zem likmēm.

NHL 2019./2020.gada sezonā pagājis jau mēnesis, tāpēc iespējams novērot dažādas sakarības. Portāls Oddshark apkopojis 1.perioda virs/zem likmju komandu statistiku mājās, izbraukumā un kopumā (5.novembra dati).

Topa pirmajā vietā ir Kolorado “Avalanche” , kuras līdz 5.novembrim aizvadītajās 14 spēlēs 1.periodā vairāk nekā 1,5 vārti gūti 12 reizes (85,7%), kamēr mazāk vien divas reizes. Mājās statistika ir 5-2, kamēr izbraukumā pat 7-0. Šobrīd komanda spēlē bez saviem līderiem Gabriela Landeskoga un Mikko Rantanena, tāpēc šajā gadījumā jābūt ļoti prātīgam.

Pēc “Avalanche” seko Ņūdžersijas “Devils”, kuras spēļu pirmajos periodos vairāk nekā 1,5 vārti gūti deviņas reizes (75.0%), kamēr mazāk trīs reizes. Mājās attiecība ir 6-2, kamēr izbraukumā 3-1. Komandas sastāvā ir talantīgi hokejisti, tomēr kopumā sezonas sākums nav izdevies pārāk veiksmīgs. 13.vieta Austrumos, tajā pašā laikā spēles ir gana aizraujošas un rezultatīvas.

TOP3 noslēdz Sanhosē “Sharks”, kuras spēlēs vairāk nekā 1,5 vārti pirmajā periodā gūti 11 reizes (73.3%), kamēr zem tikai četras. Attiecīgi mājās statistika ir 5-1, izbraukumā 6-3. Arī “Sharks” sezonas sākums nav padevies tas veiksmīgākais (15.vieta Rietumos), lielām problēmām rodoties tieši aizsardzībā un vārtu līnijā.

Topa apakšējo daļu iesāk Kalgarī “Flames”, kuras spēlēs vairāk nekā 1,5 vārti pirmajā periodā gūti tikai piecas reizes (29.4%), kamēr mazāk pat 12. Mājās attiecība ir 1-5, izbraukumā 4-7. Lai komanda ir TOP 10 līgā gan gūtajos, gan zaudētajos vārtos, pirmie periodi ar tās dalību rezultatīvi ir salīdzinoši reti.

Virs “Flames” ir Čikāgas “Blackhawks”, kuras spēlēs vairāk nekā 1,5 vārti pirmajos periodos gūti četras reizes (33,3%), mazāk astoņas reizes. Mājās statistika ir 1-6, izbraukumā 3-2. Rietumu 12.spēcīgākajai komandai pārāk nepadodas vārtu gūšana, uz ko norāda zemākais rādītājs līgā, tajā pašā laikā ielaists arī netiek daudz.

Tālāk seko Pitsburgas “Penguins”, kuras mačos vairāk nekā 1,5 vārti pirmajos periodos gūti piecas reizes (33,3%), kamēr zem 10 reizes. Mājās attiecība 3-6, izbraukumā 2-4. Austrumos komanda ieņem devīto vietu, taču var lepoties trešo mazāko ielaisto vārtu skaitu.

Ja vēl neesi mēģinājis savas hokeja likmes padarīt aizraujošākas, šis ir viens no variantiem.