Sestdien Lasvegasā ringā uz revanša cīņu dosies Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders. Kā totalizatori sportistu iespējas uz panākumu vērtē šoreiz?

Kā zināms, pirmajā cīņā abi bokseri tikās 2018.gada decembrī, totalizatoriem diez gan droši prognozējot Vaildera panākumu, tomēr Fjūrijam izdevās duelī izturēt visus 12 raundus un parādīt pieklājīgu pretestību. Tiesnešu lēmums vieniem pārsteidzošs, citiem pašsaprotams – neizšķirts.

Jau uzreiz pēc cīņas bija skaidrs, ka revanšs bija neizbēgams, taču, kā redzams, līdz tam nācās laiciņu nogaidīt. Uz pauzes bokseri, protams, nepalika.

Fjūrijs 2019.gada jūnijā ar tehniskā nokauta palīdzību pieveica Tomu Švarcu, iegūstot WBO starpkontinentālo čempiona jostu, savukārt jau trīs mēnešu vēlāk pēc tiesnešu lēmuma gūts panākums pret Oto Valinu. Divas cīņas arī Vailderam, abās gūtas uzvaras ar nokauta palīdzību – maijā pret Dominiku Brezealu, tikmēr novembrī revanša cīņā tas paveikts pret Luisu Ortisu.

Fūrijs gan pa vidam izmēģināja kaut ko jaunu – oktobra beigās WWE Crown Jewel restlinga cīņā pieveikts Brauns Stromans.

Gaidāmā revanša dueļa karstums jau bija novērojams preses konferencē. Grūstīšanās, abpusēji apvainojumi un daudz kas cits. Notikušā dēļ Nevadas štata sporta komisija pat aizliegusi bokseriem tiksies tradicionālajā “face to face” rituālā pēc oficiālās svēršanās.

Tāpat cīņa būs ļoti ienesīga abiem bokseriem, kopējai summai katram provizoriski sasniedzot 40 miljonus ASV dolāru, lai gan pašas cīņas honorārs ir tikai pieci miljoni.

Šoreiz totalizatori abu sportistu izredzes vērtē ļoti līdzīgi, ļoti minimālā favorīta lomā izvirzot Vailderu. Amerikāņa izredzes uz panākumu totalizatori vērtē ar 1.80 (11.lv) – 1.85 (Pafbet), kamēr brita izredzēm koeficienti 1.90 (11.lv) – 2.05 (Pafbet). Atseviški jāpiemin Betsafe koeficienti, kur viss kājām gaisā  – 1.90 uz Vaildera, savukārt 1.83 uz Fjūrija panākumu.

Protams, nevar aizmirst arī par neizšķirtu. 1×2 likmēs neizšķirtam koeficienti 13.00 (11.lv) – 24.00 (Pafbet, Betsafe). Līdzīgi kā uzvarētāja likmēs koeficienti ļoti līdzīgi arī virs/zem likmēs 10,5 raundu līnijā. Virs opciju totalizatori vērtē ar 1.80 (11.lv, Betsafe)  – 1.91 (Pafbet), kamēr Zem ar 1.83 (Pafbet) – 1.90 (11.lv, Betsafe).

Uzvaras gūšanā ar nokautu/TKO/pretinieka diskvalifikāciju priekšrocības Vailderam, koeficienti 2.10 (Betsafe) – 2.25 (Pafbet, Betsafe), kamēr Fjūrijam šāds panākuma veids novērtēts ar 6.00 (Optibet, Betsafe, Pafbet).