Otrdien Latvijas futbola izlase aizvadīs EURO 2020 kvalifikācijas spēli pret Izraēlu. Kā mača iznākumus prognozē totalizatori? 

Pagājušajā nedēļā Daugavas stadionā “11 vilki” cīnījās pret Polijas izlasi, taču iespaidīgā Roberta Levandovska “hattrick” lika kapituēt ar 0:3. Pamatīgs trieciens tika piedzīvots spēles sākumā, četru minūšu laikā (9′,13′) ielaižot divus vārtus, kamēr punkts ar trešo bumbu Vaņina vārtos (100.spēle izlasē) tika pielikts 76.minūtē.

Līdz ar to sausā sērija pagarināta līdz sešiem mačiem, vārtu attiecība 1:24. Vienīgie vārti ciklā, kā zināms, jādala “ar dievu uz pusēm”, jo bumbu savos vārtos pirmajā spēlē raidīja Ziemeļmaķedonijas futbolists.

Šodien pret Izraēlu arī nebūs viegla dzīve, jo pirmajā turnīra savstarpējā spēlē jūnijā mājās tika piedzīvots zaudējums ar 0:3, visi vārti Erana Zahavi kontā. Tajā pašā laikā tas ir arī pēdējais Izraēlas panākums. Pēdējās divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi pret Slovēniju (2:3) un Austriju (1:3). Divus no trim vārtiem guva minētais Zahavi, tāpēc, visticamāk, no viņa būs jāuzmanās arī šodien.

Kopvērtējumā izlase iekrājusi astoņus punktus, kas gan ļauj atrasties tikai virs Latvijas. Pirmo vietu grupā ieņem Polija, kas vietu finālturnīrā jau ir nodrošinājusi, kamēr diez gan drošā otrajā pozīcijā ir Austrija.

Bez liekiem pārsteigumiem, totalizatori favorītu statusu dod Izraēlai, turklāt ļoti pārliecinošu, koeficienti 1.11 (Betsafe) – 1.16 (11.lv, Synottip). Iespēja, ka Latvija šokēs pretinieku novērtēta ar 17.00 (11.lv) – 23.00 (Betsafe), kamēr neizšķirts prognozēts ar 7.46 (Synottip) – 9.45 (Betsafe).

2,5 gūto vārtu līnijā diez gan drošs pārsvars virs likmēm, 1.51 (Betsafe) – 1,58 (Pafbet), kamēr zem novērtēts ar 2.34 (Synottip) – 2.55 (Betsafe). Arī šoreiz totalizatori nav pārliecināti ka Latvija spēs gūt vārtus, “abas komandas gūs vārtus” likmē “Jā” novērtējot ar 2.41 (Synottip) – 5.48 (Optibet).