Ar pirmajām divām astotdaļfināla spēlēm šovakar atgriežas UEFA Čempionu līga un tam, protams, gatavi ir arī totalizatori, nodrošinot plašāko likmju piedāvājumu.Šīvakara pāri ļoti spilgti – Parīzes “Saint-Germain” pret Dortmundes “Borussia”, kā arī “Liverpool” pret Madrides “Atletico”.

PSG-Borussia

Dortmundē pirmajā astotdaļfinālā spēlē cīnīsies Francijas čempione PSG un Vācijas vicečempione “Borussia”.

Pārliecinošāk Čempionu līga grupu turnīrā veicās PSG, kura izcīnīja piecus panākumus un reizi nospēlēja neizšķirti (2:2 pret Madrides “Real”), triumfējot A grupā. Tāpat arī jāizceļ tikai divi ielaistie vārti, kas ir labākais rādītājs starp visām komandām, turklāt piecas “sausās” spēles nav nevienai.  Tikmēr iesistie 17 vārti ir trešais labākais rādītājs.

Pa pieciem no visiem gūtajiem vārtiem ir Kiliana Mbapē un Mauro Ikardi kontā, kas ļauj būt grupu turnīra dalīti ceturtajiem rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Tikmēr vietējā čempionātā ar 20 uzvarām 25 spēlēs komanda pārliecinoši dodas pretī trešajam titulam pēc kārtas un septītajam pēdējo astoņu sezonu laikā. Šīvakara spēlē klubs būs optimālajā sastāvā, tomēr svarīgi atzīmēt, ka astotdaļfināla barjeru tas nav pārvarējis pēdējās trīs sezonas.

“Borussia” komandai Čempionu līga grupu turnīrs nedaudz švakāks – trīs uzvaras, viens neizšķirts un divi zaudējumi, kas ļāva finišēt otrajā vietā D grupā.  Tomēr īpaši izceļams ir 0:0 neizšķirts pret grupas uzvarētāju “Barcelona” sezonas pirmajā mačā, lai gan nākamajā tikšanās reizē piedzīvots 1:3 zaudējums.

Gūto/zaudēto vārtu ailē līdzsvars – 8:8. Zīmīgi, ka puse (4) no komandas gūtajiem vārtiem AIZSARGA Ačrafa Hakimi kontā, kurš 22 sezonas Bundeslīgās spēlēs guvis vien divus vārtus. Turpinot par Bundeslīgu – komanda 22 spēlēs izcīnījusi 12 uzvaras un atrodas trešajā pozīcijā, joprojām aktīvi cīnoties par titulu.

Būtiskākais trūkums komandai būs pussargs Marko Roiss, kurš gan ar vārtiem ČL grupu turnīrā nav izcēlies, taču 19 Bundeslīgas spēlēs precīzs bijis 11 reizes. Tāpat uz jautājuma zīmes ir Džulians Brants, kurš grupu turnīrā izcēlīes ar diviem vārtiem.

Totalizatori nelielu favorītu statusu pirmajā mačā piešķīruši PSG, koeficienti 2.38 (Optibet) – 2.41 (Synottip) robežās, kamēr “Borussia” iespējas gūt panākumu novērtētas ar 2.74 (Optibet) – 2.80 (Pafbet). Neizšķirtam koeficienti 3.85 (Pafbet) – 4.050(Betsafe). Interesanta situācija ir ar Virs/Zem likmēm, kur 2,5 vārtiem pārliecinoši ar koeficientiem 1.32 (Synottip) – 1.42 (11.lv) priekšrocība tiek dota Virs, kamēr Zem novērtēts ar 2.81 (Synottip) – 3.10 (Pafbet).

Atletico-Liverpool

Čempione “Liverpool” atgriezīsies “Wanda Metropolitano” 2019.gada finālstadionā, lai titula aizstāvēšanu sāktu pret “Atletico” komandu.

Grupu turnīrs šajā pārī veiksmīgāks izvērsies “Liverpool” klubam, kurš izcīnīja četrus panākumus, vienreiz nospēlēja neizšķirti, kā arī pamanījās piedzīvot zaudējumu jau pirmajā mačā – 0:2 pret “Napoli”, ar kuru arī vienīgo reizi nospēlēts neizšķirti (1:1). Viss minētais ļāva finišēt pirmajā vietā E grupā, “Napoli” apsteidzot tikai par vienu punktu.

Vārtu attiecība kopumā salīdzinoši pieticīga – 13:8 -, kas neļauj atrasties starp labākajiem attiecīgajos rādītājos. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar četriem vārtiem ir Muhameds Salāhs, kamēr trīs precīzi sitieni ir Aleksam Okleidam Čemberleinam.

Anglijas premjerlīgā “Liverpool” rāda fantastisku sniegumu, 12 spēles pirms čempionāta beigām tuvāko sekotāju “Manchester City” apsteidzot par 25 (!) punktu tiesu. Komandas lielākais iztrūkums šovakar, protams, būs Džerdans Šaķiri, kurš nav savainojuma dēļ šosezon nav spējis regulāri spēlēt.

Tikmēr “Atletico” grupu turnīrā guva trīs uzvaras, reizi nospēlēja neizšķirti un piedzīvoja divus zaudējumus, D grupā palaižot priekšā tikai Turīnas “Juventus, ar kuru vienā no mačiem nospēlēts neizšķirti (2:2). Lai gan piedzīvoti divi zaudējumi, komanda ielaidusi piecus vārtus. Gūtajos vārtos ne tā spilgtākā situācija, bet arī diez gan stabila – 8. Labākā sitēja godu komandā ar diviem vārtiem dala Žoau Fēlikss un Alvaro Morata.

Spānijā klubs 24 spēlēs guvis 10 panākumus, kas ļauj atrasties tabulas ceturtajā pozīcijā. Tik augstu gan ļauj būt 10 neizšķirti, kas ir dalīti otrais rādītājs līgā. Dalībai šīvakara mačā uz jautājuma zīmes ir minētais Fēlikss.

Favorīts totalizatoru koeficientos pirmajā mačā ir “Liverpool”, taču ne ļoti pārliecinoši , 2.25 (11.lv, Pafbet) – 2.37 (Betsafe). “Atletico” panākums tiek prognozēts ar 3.55 (11.lv, Betsafe) – 3.60 (Pafbet), neizšķirtam 3.15 (11.lv, Betsafe, Pafbet) – 3.18 (Synottip).

Ja PSG-“Borussia” duelī tiek prognozēta rezultatīva spēle, šeit ir cita aina. Virs 2,5 novērtēts ar 2.41 (Optibet) – 2.55 (11.lv), kamēr Zem ar 1.44 (Synottip) – 1.57 (Betsafe).

Izvēle šovakar noteikti nebūs tā vieglākā, taču vēlam veiksmi!