Gaidīšanai ir pienākušas beigas, jo Eiropas lielais futbols ir atgriezies! Kā lai labāk to atzīmē, ja ne ar aizraujošu akciju? Šoreiz akcijas “Ceļš uz Rio”balvā kas elpu aizraujošs – ceļojums diviem uz Pasaules Kausa finālu Brazīlijā! Paketē ietilps ceļojuma izdevumi, 4 naktis viesnīcā un 2 biļetes uz lielo finālu!
Taču papildus iespaidīgajai galvenajai balvai, ik nedēļu Unibet spēlētāji varēs sacensties par €1000 naudas balvām. Šīs balvas tiks izspēlētas 4 nedēļas, no 29.jūlija līdz 25.augustam.

Kā piedalīties?

Lai piedalītos akcijā, tai ir jāpierakstās. Lai kvalificētos sacensībām ir tikai jāveic likme €1 vērtībā uz jebkuru futbola spēli pēc savas izvēles. Tu vari ik nedēļu veikt tik daudz likmes, cik vien vēlies, bet kopvērtējuma līderu sarakstā vērā tiks ņemta tikai tā viena likme, kura būs visveiksmīgākā, ņemot vērā zemāk redzamo sakarību.

Pēc pierakstīšanās akcijai tu sāksi krāt punktus līderu sarakstam. Akcija risināsies 4 nedēļas no vietas, un katru nedēļu Unibet uzrādīs 100 labākos spēlētājus, kuri tiks noteikti pēc šādas sakrības:

Likmes summa x Notikumu skaits likmes biļetē x Likmes kopējais koeficients

Piemērs: Tu veic live likmi €10 vērtībā. Likmes biļetē ir 3 notikumi (trīskārša) un biļetes kopējais koeficients ir 5.50. Tavs rezultāts tiks aprēķināts šādi : 10 x 3 x 5.50 = 165. Šis būs tavs Nedēļas rezultāts attiecīgās nedēļas līderu sarakstā, ja likme būs vinnējoša.

Ar šo Nedēļas rezultātu līderu sarakstā tu sacentīsies ar citiem spēlētājiem, un šeit 10 labākie ik nedēļu sadalīs €1000, bet 100 labākie iegūs punktus kopvērtējuma līderu sarakstam.

Plašāk par akcju un iespēja reģistrēties Unibet mājas lapā.