KHL kluba Rīgas “Dinamo” kauja par “play-off” nonākusi līdz pašai pēdejai cīņai pret Maskavas CSKA, kura būtībā ir neiespējamā misija. Kā to vērtē totalizatori?

Maskavas CSKA arī šosezon liekus komentārus neprasa – 52 uzvaras 61 spēlē, 104 punkti un pirmā vieta gan konferencē, gan līgā.

Tikmēr Rīgas Dinamo 26 uzvarām un 35 zaudējumiem joprojām ieņem devīto vietu konferencē, no “Vitjaz” atpaliekot tikai vienu punktu, divus no “Sochi”. Lai gan pēdējā spēle izcīnīts panākums papildlaikā pret “Severstal”, nesnauda arī pretinieki. “Vitjaz” ar 4:3 pārspēja Minskas “Dinamo, “Soči’ ar 2:0 uzvarēja Maskavas “Spartak”.

Kamēr “Dinamo” centīsies pārspēt “CSKA”, “Vitjaz” spēlēs pret Austrumu konferences līderi “Avtomobilst” , “Soči”  ar novājināto “Slovan”. Lai iekļūtu “play-off”, uzvara jāizcīna pašiem un jācer uz konkurentu neveiksmēm.

Turpinot par rīdzinieku pretinieku CSKA – komanda atrodas deviņu (!!!) spēļu uzvaru sērijā, pēdējos 15 mačos zaudēts tikai divreiz. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Mihails Grigorenko, kurš 54 spēlēs guvis 51 punktu (16+35), aiz viņa ar 56 spēlēs iegūtiem 48 (29+19) punktiem ir Kirils Kaprizovs.  Interensanti, ka  spēlētāji līgas rezultatīvāko spēlētāju topā ieņem attiecīgi desmito un 12.vietu.

Abu komandu pēdējo tikšanos novembrī diez vai kāds grib atcerēties, smaga kapitulācija ar 0:5.

Ja aplūko to, kādus koficientus izlikuši totalizatori, skats no rīdzinieku perspektīvas ir gana bēdīgs. CSKA pamatlaikā uzvara tiek prognozēta ar 1.32(Optibet) -1.40 (Betsafe), “Dinamo” izredzes ir 7.40 (Betsafe) – 7.50 (11.lv, Pafbet) vērtē. Ieskatot papildlaiku un bullīšus, CSKA izredzes uz panākumu totalizatori prognozē vēl pārliecinošāk –  1.17-1.19. Vērts pieminēt, ka sākotnēji koeficients uz Dinamo uzvaru bija ap 12.00, taču to acīmredzot ietekmējis fakts, ka CSKA, iespējams, spēlēs ne tajā optimālākajā sastāvā.

Visticamāk, Dinamo fanu prātos šobrīd viz dažādi KHL sezonu laikā paveiktie brīnumi, taču vai tas notiks arī šoreiz, kā jau brīnumiem pienākas, ir maz ticams.