Bokss: J. Paul vs T. Woodley

Kārtējos boksa piedzīvojumos dodas “Youtube” slavenība Džeiks Pols, šoreiz spēkojoties pret bijušo UFC cīkstoni Taironu Vudliju.

Polam šī būs jau ceturtā profesionālā cīņa, un līdz šim zaudējuma rūgtums vēl nav izjusts. Kā zināms, aprīlī interneta slavenība tikās ar pazīstamo UFC cīkstoni Benu Askrenu, kuru salīdzinoši negaidīti nokautēja jau pirmajā raundā.

Arī šoreiz Pols cīnīsies ar UFC sportistu. 39 gadus vecais Vudlijs savā karjerā ir izcīnījs 19 uzvaras (7 KO/TKO), turklāt laika posmā no 2016.- 2018. gadam savā īpašumā turēja pusvidējā svara čempiona jostu, aizstāvot to četras reizes. Jostu cīkstonis zaudēja 2019. gadā, kad atzina nu jau labi pazīstamā Kamaru Usmana pārākumu. Pēc jostas zaudēšanas Vudlijs vairs nerādīja savu labāko sniegumu, piedzīvojot zaudējumu arī trīs nākamajās cīņās. Pēdējais no tiem bija salīdzinoši nesen – martā pret Vincentu Luke.

Lai gan Vudlijs nācis no vrestlinga vides, UFC viņš sevi labi pierādīja arī kā sitējs, karjeras laikā vairākkārt nokautējot pretiniekus tieši ar sitienu palīdzību. Paredzams, ka Vudlijs Polam būs cietāks rieksts nekā Askrens, taču jāņem vērā, ka viņš boksā piedzīvos debiju.

“Es domāju, ka es nedaudz atmaksoju UFC cīkstoņu sišanas spējas, ” nesenā intervijā atzina Pols. “Vinš (Vudlijs) ir cīnījies ar labākajiem UFC cīkstoņiem pasaulē, taču tas nav bokss. Cilvēki domā, ka tie ir līdzīgi sporta veidi, kas daļēji ir tiesa. Tomēr tas ir kā salīdzināt peldēšanu ar basketbolu Tās ir divas dažādas lietas.”

Totalizatori par cīņas favorītu uzskata Polu, 1.43 (Optibet) – 1.54 (Betsafe), kamēr Vudlija izredzes uz panākumu novērtētas ar 2.55 (Betsafe) – 2.70 (Optibet).

Polam ir vairākas priekšrocības, vecums, lielāka pieredze boksā, tomēr domājams, ka šoreiz cīņa varētu būt garāka un sarežītāka. 11.lv 3.5 raundu līnijā  Virs vērtē ar 1.78, savukārt Zem ar 1.70. Vai sportisti aizvadīs visus astoņus raundus, maz ticams, taču potenciāli cīņa var būt aizraujoša un, kas zin, varbūt pat beigās nepatīkama Polam.