Bokss: Fjūrijs vs Vailders III

Ilgi gaidītā triloģijas cīņa boksa smagsvaros starp Taisonu Fjūriju un Deonteju Vailderu beidzot ir klāt – jau svētdien abi sportisti spēkosies “T-Mobile” arēnā Lasvegasā.

Kā zināms, bokseru otrā cīņa norisinājās nu jau vairāk nekā pusotru gadu atpakaļ, kad uzvaru septītajā raundā izcīnija Fjūrijs, Vaildera stūrim dueli apturot septītajā raundā. Kamēr Fjūrijs jau gatavojās mest izaicinājumu Entonijam Džošua, Vailders juridiskā ceļā panāca trešās cīņas aizvadīšanu. Tomēr viss dažādu iemeslu dēļ nevedās tik gludi.

Sākotnēji tā tika paredzēta 2020. gada vasarā, tomēr vairākkārtēju pārcelšanu dēļ datums aizslīdēja līdz pat šī gada rudenim. Arī šoreiz dueļa uzvarētājam nāksies pagaidīt cīņu pret Džošua, ņemot vērā, ka brits pāris nedēļas atpakaļ atzina Oleksandra Usika pārākumu.

Džošua jau ir izmantojis iespēju pieprasīt revanšu, lai gan Fjūrija promoteris Bobs Arums ieteicis iet citu ceļu – atteikties no revanša pret Oleksandru Usiku, tādējādi ļaujot Fjūrijam, ja viņš pārspēs Deonteju Vailderu, un Usikam uz spēles likt visas četras čempionu jostas. Savukārt Džošua tiktu garantēts duelis pret šīs cīņas uzvarētāju.

Fjūrijs ar Vailderu kopā jau noboksējuši 18,5 raundus, un mēs redzam tikai to, ka Fjūrijs kļūs labāks ar katru raundu, kas nozīmē, ka Fjūrijs atradis ko tādu, ko Vailders nav spējis. Protams, nevar arī aizmirst, ka Vailders joprojām ir izcils sitējs, 41 no savām 42 uzvarām noslēdzot ar nokautu.

“Tas būs aizraujoši, ” atzinis Fjūrijs. “Vailders ir dinamīta sitējs, un kā mēs redzam pēdējos mēnešos, smagsvaru kategorija strauji mainās, tāpēc gadīties var visādi. Taču es joprojām esmu formā un daru to, kas man jādara. Es no viņa sestdienas naktī izsitīšu dzirksteli, bet varbūt to darīšu arī lēnām.”

“Es jūtos labi, es jūtos lieliski, ” stāsta Vailders. “Sestdienas nakts būs īpaša. Es viņu pārspēšu un nokautēšu”.

Totalizatori samērā droši par trešās cīņas favorītu uzskata Fjūriju, 1.29 (Betsafe) – 1.35 (11.lv), kamēr Vaildera izredzes tiek vērtētas ar 3.25 (Optibet) -3.40 (11.lv). Raundu līnijā 7.5 Virs novērtēts ar 1.70 (11.lv) – 1.80, savukārt zem ar 1.76 (11.lv) – 1.90 (Betsafe).