Pagājušajā naktī hokeja pasauli pārsteidza Sentluisas “Blues”, kura izcīnīja Stenlija kausu. Drosmīgākos spēlētājus apdāvinājuši arī totalizatori.

Septītajā finālsērijas mačā “Blues” ar 4:1 pārspēja Bostonas “Bruins”, izcīnot pirmo Stenlija kausu komandas 52 gadus ilgajā vēsturē.

Šādam iznākumam līdz pat pēdējai spēlei totalizatori neveltīja lielas cerības, kas ļāvis drosmīgākajiem spēlētājiem gūt varenu peļņu.

Par īpaši traku var uzskatīt Skotu Beriju, kurš “Blues” panākumu prognozēja jau janvārī. Tobrīd koeficients uz šādu iznākumu bija 250.oo un spēlētājs, atrodoties darba izbraukumā Lasvegasā, izlēma veikt 400 dolāru likmi.

Vērts piebilst, ka “Blues” janvāra sākumā bija sliktākā komanda visā līgā. Tāpat veiksminiekam jau finālsērijas gaitā bija iespējas tikt pie pieklājīgas naudas summas, taču viņš izrādījies ar dzelzs nerviem un turējies līdz pat beigām, iegūstot 100 tūkstošus.

totalizatori

 

Skaisto panākuma brīdi izdevies arī iemūžināt un emociju izplūdums ir ļoti varens.

Interesanti, ka Skots ierosināja veikt likmi arī savam draugam, kurš arī to izdarīja un kļuva par 50 tūkstošiem bagātāks. Protams, šāds scenārijs liek bažīties par notikušā patiesumu, tomēr to apstiprina šķietami īstie likmju čeki. Arī medijos stāsts par veiktajām likmēm parādījies jau fināla laikā.

Tieši popularitāte medijos radījusi pamatīgu spriedzi.  “Visi mani sauca par idiotu, ” atzīst Berijs. “Es sāku lasīt twitter komentārus, bet ātri vien to pārtraucu, jo vairs nespēju.”

Kurš ir idiots tagad? 🙂

Nelielu dāvanu saņēmis arī kāds hokeja blogeris, kurš it kā dzērumā veicis 30 dolāru likmi, kad koeficients bija 200.00, kas ļauj iegūt 600 dolārus, kā arī daudzi citi, kuru risks atmaksājies ar uzviju.

Bez šaubām, arī šoreiz jāatzīmē, ka šāds risks atmaksājās tikai retos gadījumos, tāpēc spēlē atbildīgi un nenonāc situācijās, kad totalizatori tev rada pamatīgas problēmas.