Sporta likmes problēmas sagādājušas bijušajam “Liverpool” futbolistam Danielam Staridžam, kurš par FA noteikumu pārkāpumiem saņēmis diskvalifikāciju un naudas sodu.

Futbolistam par Anglijas futbola asociācijas likmju veikšananas noteikumu pārkāpumiem piešķirta sešu nedēļu diskvalifikācija (samazināta līdz divām) un 75 tūkstošu mārciņu (83 tūkst. eiro) naudas sodu.

Soda piešķiršanas iemesls ir 11 sporta likmes, kuras Staridžs ieteicis veikt savam brālim/ģimenes locekļiem, liecina vairāki 15 mēnešu laikā iegūtie pierādījumi, to starpā “Whatsapp” sarakstes. Vienā no tām futbolists ieteicis izdarīt likmi par savu pāreju uz “La Liga” klubu “Sevila”.

Veikto likmju apjoms ir 13 tūkstoši mārciņu (14,4 tūkst. eiro), no kurām iegūti 10 tūkstoši (11 tūkst. eiro). Daļu no likmēm totalizatori nav pieņēmuši, tomēr ja notiktu pretējais, iegūtā naudas summa sasniegtu aptuveni 317 tūkstošus (352 tūkst. eiro).

FA gan uzskata, ka piešķiramajam sodam šajā gadījumā būtu jābūt vismaz sešu mēnešu diskvalifikācijai un ir gatava apstrīdēt lēmumu.

“Liverpool” futbolists pameta šovasar un pagaidām ir bez kluba. Pagājušajā sezonā viņš piedalījās 18 Anglijas premjerlīgas spēlēs, kurās guva divus vārtus, savukārt septiņās UEFA Čempionu līgas spēlēs izdarīts viens precīzs sitiens. Pēc Transfermarkt datiem spēlētāja vērtība šobrīd ir 15 miljoni eiro.