Šķiet, ka par sprādzienu, ko ceturtdienas naktī sagādāja Kristaps Porzinģis, dzirdējuši visi, taču atgādināsim – basketbolists no “Knicks” tika aizmainīts uz “Mavericks”. Attiecīgais maiņas darījums radījis kuriozu situāciju kādā ASV totalizatorā. 

Aptuveni stundu pirms notikušā darījuma ASV bāzētais totalizators “Bovada” izlicis likmi, par kuru tam varēja nākties smagi nožēlot, taču šoreiz tas vienkārši izskatījās amizanti, ņemot vērā turpmāko notikumu gaitu.

Kā ziņo sportsbettingdime.com, totalizators ar koeficientu 1.20 pārliecinoši prognozēja, ka Porziņģis nākamajā sezonā paliks “Knicks” sastāvā, turklāt pārējām it kā potenciāli nākamajām basketbolista komandām koeficienti bija 8.00-10.00 robežās, taču jāņem vērā, ka to starpā nebija Dalasas Mavericks.

Kas notika vēlāk, nevienam vairs nav jāatgādina. 🙂

Kā zināms, latviešu superzvaigzne nu jau pirms gandrīz gada gūtās traumas dēļ šosezon laukumā visticamāk nedosies, taču ar nepacietību gaidām brīdi, kad viņš gāzīs kalnus kopā slovēņu sensāciju Luku Dončiču, kuram vēl joprojām totalizatori pārliecinoši prognozē sezonas labākā debitanta balvu – koeficients 1.01.