Tas ir oficiāli – skandalozais īru UFC cīkstonis Konors Makgregors 18.janvārī Lasvegasā atgriezīsies oktagonā. Bet kurš būs pretinieks?

Kā zināms, pagājušā gada oktobrī Makgregors piekāpās Habibam Nurmagomedovam, savukārt marta beigās negaidīti paziņoja par karjeras noslēgšanu.

Tomēr īrs bez uzmanības nespēj izdzīvot, iekuļoties dažādās problēmās ar likumu un izceļoties citādos veidos. Laikam ejot bija noprotams, ka arī paziņojums par UFC karjeras beigšanu nav nemaz tik ļoti akmenī kalts, kā iepriekš šķita.

Oktobra beigās pēkšņi izziņota preses konference Krievijā, kurā cīkstonis oficiāli paziņoja, ka ir gatavs atgriezties. Zīmīgi, ka preses konference notika tieši nedēļu pēc Nurmagomedova atceltās preses konferences. Datums – 18.janvāris, vieta – Lasvegasa. Tomēr pretinieku īrs nenosauca un to atstāja UFC ziņā.

Tajā pašā laikā Makgregors nosauca cīņas, ar kuru uzvarētājiem labprāt aizvadītu cīņu tuvākajā laikā. Viena no tām ir jau nedēļas nogalē Ņujorkā notiekošā īpašās “Baddest Motherfucker” jostas cīņa starp Neitu Diazu un Horhi Masvidalu. Trešās Makgregora un Diaza cīņas iespējamību sportsbetting.ag novērtējis ar 5.50, kamēr tikšanos ar Masvidālu izliktais koeficients ir 7.00.

Nākošā cīņa, kuru Makgregors pieminēja, ir starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu, acīmredzami norādot uz vēlmi aizvadīt revanša dueli ar Nurmagomedovu Maskavā. Šādu iespējamību totalizators vērtē ar koeficientu 10.00, savukārt tikšanās ar Fergusonu novērtēta ar 11.00.

Tikmēr kā visreālākie pretinieki izvirzīti Donalds Cerone (3.00) un Džastins Gotjē (4.75). Kovbojs Cerone, kurš septembrī atzina Gotjē pārākumu, savā “Instagram” kontā publicējis divus attēlus, kuri norāda uz cīņu vai vismaz vēlmi cīnīties ar Makgregoru.

View this post on Instagram

Need I say more??

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

Oktobra sākumā draudzīgās čalās Magregors tikpat kā vienojās par cīņu ar Frenkiju Edgaru decembrī, tomēr UFC prezidents Dena Vaits šādu iespējamību kategoriski noliedza. Koeficients uz to, ka cīņa varētu notikt ir diez gan augsts- 11.00. Prognozēs pavīd arī Džordžs Santpjēra vārds, tomēr viņš nav cīnījies kopš 2017.gada, attiecīgi koeficients uz viņa tikšanos ar Makgregoru ir 19.00.

Nākamais pretinieks nav vienīgā īpašā sportsbetting.ag likme, kurā iesaistits Makgregors. Totalizators prognozē īra kopējo cīņu skaitu 2020.gadā, izvirzot līniju 2.5. Pārliecinošs favorīta lomā ar 1.40 novērtēta “zem” opcija, kamēr “virs” iespējai koefcients 3.00. Tāpat tiek prognozēta cīkstoņa iespēja debitēt WWE restlingā – “Jā” iespējai koeficients 2.50, “Nē” novērtēts ar 1.50.

Ar aizrautību sekosim notikumu gaitai!