Sākot ar 14.jūniju, mēneša garumā sporta un totalizatoru pasaulē valdīs futbols. Šajā datumā sāksies sporta karaļa lielākais notikums, Pasaules kauss futbolā, kurš šogad norisināsies 11 Krievijas pilsētās. 32 komandas, 64 spēles- garlaicīgi nebūs nevienam. Čempionātam gatavi arī Latvijas lielākie totalizatori, sniedzot plašu likmju piedāvājumu.

Favorīti

Pirms čempionāta sākuma visos Latvijas lielākajos totalizatoros favorīti uz uzvaru pasaules kausā futbolā ir Brazīlija (11.lv, Optibet– 5.00, Betsafe-5.25). 2014.gada pasaules kausā komanda piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu pusfinālā pret Vāciju ar 1:7, līdz ar to ir skaidrs, ka brazīliešiem būs dubulta motivācija cīnīties par uzvaru. Komandas lielākais trumpis ir Parīzes Saint-Germain zvaigzne Neimārs, kurš gan pavisam nesen atgriezies laukumā pēc smagas traumas, taču noteikti būs gatavs palīdzēt komandai izcīnīt lielas uzvaras. Neimārs nav vienīgais lielais spēks Brazīlijas izlasē- vērā ņemami palīgi būs Manchester City uzbrucējs Gabriēls Žezuss un Liverpool uzbrucējs Roberto Firmino. Nevar aizmirst arī par pieredzējušo aizsardzību. Tiago Silva, Marselo un Dāvids Luizs darīs visu, lai PK 2018 uzvarētāji būtu Brazīlija. Brazīļi kopā ar Šveici, Kostariku un Serbiju spēlēs E grupā.

Otrie galvenie favorīti Pasaules čempionātā futbolā ir Vācija. (11.lv, Optibet – 5.50, Betsafe– 5.25) Vācijai šogad ir ļoti atbildīgs uzdevums – jāaizstāv 2014.gadā iegūtais tituls, kurš uzvaras gadījumā būtu piektais vēsturē. Tas, savukārt, ļautu panākt Brazīlijas izlasi visvairāk iegūto kausu saraksta augšgalā. Vācijai šobrīd nav tas veiksmīgākais periods, pēdējās piecās pārbaudes spēlēs vāciešiem trīs neizšķirti un divi zaudējumi, savukārt pēdējā uzvara gūta 2017.gada oktobra Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Azerbaidžānu. Spēlētājs, kam viennozīmīgi jāpievērš uzmanība, ir 22 gadus vecais, talantīgais Bundeslīgas kluba RB Leipzig uzbrucējs Timo Verners. Tikmēr Tomasam Mileram Pasaules kausā futbolā Krievijā ir iespēja kļūt par visu laiku rezultatīvāko spēlētāju pasaules kausu vēsturē. Lai sasniegtu šo zīmīgo rekordu, jāgūst seši vārti, kas nebūs tik viegli izdarāms. Protams, nevar nepieminēt arī Manuelu Noieru, iespējams, talantīgāko vārtusargu pasaulē. Vācija kopā ar Meksiku, Zviedriju un Dienvidkoreju spēlēs F grupā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “france football team”Trešo un ceturto vietu favorītu sarakstā savā starpā dala Spānija(11.lv, Optibet, Betsafe– 7.00) un Francija(11.lv, Optibet, Betsafe- 7.50) Uz Francijas uzvaru PK 2018 noteikti cer daudzi. Gandrīz izcilais Eiropas čempionāts un pilnībā kontrolētā Pasaules kausa kvalifikācija pierāda, ka Francijai ir visas iespējas paveikt ko lielu. Komandas sastāvs komentārus neprasa – Griezmans, Mbapē, Pogbā – tie ir tikai daži no vērā ņemamajiem uzvārdiem Francijas izlasē. Francijas izlase kopā ar Austrāliju, Peru un Dāniju spēlēs C grupā.

Tikmēr Spānijai šajā Pasaules kausā futbolā jāreabilitējās par neveiksmēm pēdējos Eiropas un Pasaules čempionātos. Iekļūšana Pasaules kausa izcīņā Spānijai problēmas nesagādāja – kvalifikācijas turnīrā uzvarēti 9 no 10 mačiem un gūti 36 vārti. Lai aizvadītu sekmīgu čempionātu, Spānijai jācer uz vārtusarga Dāvida De Gea, pussargu Isco un Dāvida Silvas labo

sniegumu. Spānija kopā ar Portuāli, Maroku un Irānu spēlēs B grupā.

 

Rezultatīvākie spēlētāji

Skaidrs, ka tik lielā turnīrā kā Pasaules kauss futbolā, pretendentu klāsts uz rezultatīvākā futbolista balvu būs gana plašs un varens. Pēc bukmeikeru domām, Pasaules kausā futbolā Krievijā labākais vārtu guvējs būs Argentīnas izlases uzbrucējs Lionels Mesi (11.lv, Optibet– 9.75, Betsafe 10.00). Spānijas kluba Barselona zvaigzne sezonā kopumā aizvadītajās  54 spēlēs guvis 45 vārtus.

Lai gan izlaidis  daļu sezonas traumas dēļ, kā otrais galvenais favorīts izvirzīts Brazījias izlases uzbrucējs Neimārs (11.lv, Optibet– 10.75, Betsafe-11.00). Diez gan pamatoti, jo kopumā sezonas laikā aizvadītajās 30 spēlēs Parīzes Saint-Germain rindās Neimārs guvis 28 vārtus.

Kā nākamie favorīti izvirzīti tādi futbolisti kā Antuāns Grīzmans, Krištiānu Ronaldo, Gabriēls Žezuss un citi.

Pašsaprotami, ka priekšā aizraujošs un pārsteigumiem bagāts čempionāts. Iesakām iepazīties ar futbola likmēm un labāko Latvijas totalizatoru piedāvājumu.