Izbaudi sestdienas vakara boksa šovu, izmantojot ekskluzīvu Betsafe piedāvājumu! 25,00 koeficientu atradīsi sporta likmju sadaļas PIEDĀVĀJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM tirgū. Maksimālā likme ir €1.

Lai izmantotu piedāvājumu, reģistrējies Betsafe, veic likmi ar koeficientu 25,00 sporta likmju sadaļā PIEDĀVĀJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM, ja likme sekmējās, saņem 25x laimestu!

Noteikumi

1. Piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem no Latvijas, kuri kontu reģistrēs laika posmā no 2018. gada 19. jūlija plkst. 14:00 līdz 21. jūlija plkst. 22:00.
2. Izpildot kritērijus, viens klients, mājsaimniecības adrese, e-pasta adrese, debetkartes/kredītkartes numurs un IP adrese šo piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi.
3. Maksimālā likme, kuru klients var veikt Gasijeva uzvaras tirgū ar 25,00 koeficientu, ir €1.
4. Kvalificējas tikai īstas naudas likmes, likmes bez zaudējuma riska nekvalificējas.
5. Klients šajā tirgū var veikt tikai vienu likmi.
6. Betsafe patur tiesības jebkurā laikā mainīt šī piedāvājuma noteikumus, un tā ir klienta atbildība iepazīties ar izmaiņām un atjauninājumiem.
7. Veicot minimālo iemaksu, lai piedalītos šajā piedāvājumā, klientam nepieciešams apgrozīt iemaksas summu vismaz vienu (1) reizi, pirms izmaksas pieprasīšanas.
8. Iemaksas veiktas no trešajām personām netiks pieņemtas. Betsafe apstiprina iemaksas tikai no Betsafe reģistrētā konta īpašnieka.