20 notikumu ekspresis “Betsafe” spēlētājam atnes 12 tūkstošu laimestu

Par iespaidīgu veiksminieku šonedēļ kļuvis kāds totalizatora “Betsafe” spēlētājs, kura kombinētā likme atnesusi 12 tūkstošu eiro laimestu.

Sociālajā tīklā “Twitter” totalizators vēsta, ka spēlētājs 50 eiro likmes kartītē ievietojis 20 dažādus notikumus ar kopējo koeficientu 243.40, iegūstot 12 170 eiro lielu laimestu.

“Iespaidīgs laimests mūsu klientam – 20 precīzi notikumi atnesa vairāk nekā 12 tūkstošus eiro! Kopējais koeficients bija 243,40, bet kartītē tika iekļauti ļoti dažādi sporta notikumi. Apsveicam laimētāju, ” raksta Betsafe. 

Likmju un notikumu klāsts ir patiešām plašs un pārklāj salīdzinoši lielu laika periodu. Lielākā uzmanība pievērsta TOP līgu futbolam (septiņi notikumi), kam seko WTA un ATP teniss (seši notikumi), Eirokausu un Spānijas ACB basketbols (trīs notikumi),KHL un VHL hokejs (divi notikumi) un handbols Rumānijā, kā arī Čempionu līgā (divi notikumi).

Tāpat vērts uzsvērt, ka astoņos notikumos veiktas handikapa izvēles, vēl astoņos mača uzvarētāja (live un pregame), savukārt četros over/under. Veiktās izvēles bijušas salīdzinoši zema riska, jo koeficienti tikai trīs gadījumos pārsniedz 1.50 robežu, zemākajam esot 1.13, kamēr lielākajam 1.52. Vidējais koeficients – 1.32.

Tāpēc ņemot vērā likmes lielumu, notikumu dažādību, laika posmu un koeficientus, jādomā, ka kombinācija bijusi ļoti pārdomāta. Protams, arī šāda skrupoloza atlase negarantē to, ka visi notikumi būs sekmīgi un regulāri var gadīties tā, ka viena neveiksme sagraus visu iecerēto.