Nozīmīgākais futbola klubu turnīrs -UEFA Čempionu līga- ir klāt! Veic likmes, izmanto piedāvājumu un baudi spēles!

Iemaksā ar kodu “CL“, veic 20€ pirmsspēles likmi uz kādu no 17. vai 18. septembra Čempionu līgas spēlēm un izmanto 11€ bezriska LIVE likmi spēles laikā!

Kā?
-Iemaksā ar bonusa kodu: CL
-Pirms spēles sākuma veic vismaz 20€ vienkāršo likmi (viens notikums kartiņā) uz kādu no 17. vai 18. septembra Čempionu līga spēlēm futbolā.
-Veic 11€ LIVE likmi spēles laikā.
-Koeficientam gan pirmsspēles likmei, gan LIVE likmei ir jābūt 1.50 vai augstākam.
-Ja tava pirmā LIVE likme zaudēs, mēs atgriezīsim 11€ Tavā kontā.

 

NOTEIKUMI:
-Lai kvalificētos piedāvājumam, pirms akcijas likmju veikšanas ir jāveic 10€ vai lielāka iemaksa 11.lv kontā, norādot bonusa kodu: CL
-Bezriska likme būs pirmā LIVE likme, kas veikta uz 17. vai 18. septembra Čempionu līgas spēlēm futbolā, ja būs veikta atbilstoša 20€ pirmsspēles likme.
-Lai kvalificētos bezriska likmes piedāvājumam, pirms LIVE likmes veikšanas ir jāveic vismaz 20€ vienkāršā (viens notikums kartiņā) likme ar koeficientu 1.50 vai lielāku uz kādu no 17. vai 18. septembra Čempionu līgas spēlēm futbolā.
-Lai kvalificētos bezriska likmes piedāvājumam, ir jāveic vismaz 11€ vienkāršā (viens notikums kartiņā) LIVE likme uz 17. vai 18. septembra Čempionu līgas spēlēm futbolā.
-Likmes, kuras ir izmaksātas, izmantojot Cash Out opciju, šī piedāvājuma ietvaros netiek skaitītas un nekvalificējas nosacījumu izpildei.
-Likmes, kuras ir aprēķinātas ar mazāku koeficientu kā 1.50, šī piedāvājuma ietvaros netiek skaitītas un nekvalificējas nosacījumu izpildei.
-Maksimālā summa, ko var saņemt piedāvājuma ietvaros ir 11€.
-Kompensācija par zaudēto bezriska likmi tiks pievienota 48 stundu laikā pēc akcijas beigām.
-Piedāvājumu no vienas mājsaimniecības un/vai IP adreses var izmantot tikai vienu reizi.
-11.lv patur tiesības mainīt vai pārtraukt šo piedāvājumu jebkurā laikā.
-Spēkā vispārējie 11.lv noteikumi.
-Gadījumā, kad noteikumu valodu versijas atšķiras, noteikumu latviešu versija ir noteicošā.