Nu jau pirms vairāk kā mēneša būtiskas izmaiņas veica 11.lv, saviem klientiem piedāvājot jaunu totalizatora versiju. Ņemot vērā, ka pagājis pietiekams laika periods, lai spēlētāji ar to aprastu, arī mēs veiksim ieskatu tajā!

Pats galvenais, ko uzsver 11.lv totalizators, ir tas, ka jaunais totalizators ir mobilajām ierīcēm draudzīgs, un tam ir arī loģisks pamatojums.

Līdz ar tehnoloģiju attīstību, viedtālruņu un citu mobilo ierīču iespējas kļūst ar vien plašākas, tāpēc cilvēki tos lieto arvien vairāk un vairāk. Jau šogad web lapas 52% gadījumu tika apmeklētas no mobilajām ierīcēm, kas ir par 2% vairāk nekā pērn, vēsta statista.com apkopotā informācija. Un cipari acīmredzami kāpj.

Lai gan arī datora versijā totalizatoram nav ne vainas, visērtāk tas lietojams tieši viedierīcēs.

Mobilā versija

Desktop versija

Kā redzams pievienotajos attēlos,  līgas,  populārākie un citi sporta veidi novietoti lapas augšā, nevis sānā, kā tas ierasts. Šādi acīmredzami vairāk vietas tiek dotas izvēlētā sporta veida/līgas notikumiem, padarot tos krietni pārskatāmākus.

Iespējams, ka sākumā problēmas sagādā dažādu aktuālu un ne tik aktuālu notikumu atrašana, taču kas meklē, tas atrod. – meklēšanas funkcija vienmēr palīdzēs! 🙂 Īpaši ērti sakārtoti ir likmju veidi, kas izslēdz bezgalīgo skrollēšanu, lai atrastu sev nepieciešamo.

11.lv

Ļoti svarīgi pieminēt arī to, ka totalizators atceras iepriekš veikto likmju lielumu un jau turpmāk piedāvā tev potenciāli vēlamas likmes summas, līdz ar to nebūs katru reizi jādomā par to,  cik lielu likmi vēlies veikt.

11.lv

likmes kartiņa

Ja vēl neesi izmēģinājis jauno totalizatoru, nekavējies ne mirkli un dodies uz 11.lv!