11.lv koeficients 100: Vai Latvijas izlase iekļūs ceturdaļfinālā?

PČ hokejā straujiem soļiem tuvojas grupu turnīra beigas un Latvijas izlasei, lai gan ļoti minimālas, tomēr vēl ir izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā. Īpašu piedāvājumu akcijas ietvaros sniedz totalizators 11.lv.

Jau kopš čempionāta sākuma 11.lv ir akcija Hokeja džekpota koeficients, kurā uz katru Latvijas spēli tiek piedāvātas īpašas likmes ar koeficientu 100. Pagaidām neviena no tām nav bijusi sekmīga, tomēr šī brīža aktīvā likme varētu patikt liela riska cienītājiem.

Ar koeficientu 100 šobrīd tiek piedāvāts prognozēt Latvijas izlases iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kura līdz šim piecās spēlēs pieveikusi Austriju un Itāliju, taču zaudējusi sīvākajai konkurentei Šveicei, kā arī Krievijai un Čehijai.

Pirmais solis uz mērķa izpildi jāveic jau šodien, kad notiks spēkošanās ar NHL zvaigznēm bagāto un pagājušā gada čempioni Zviedriju, kuras pārspēšana būs smags uzdevums, taču spēles pret Zviedriju vienmēr bijušas sīvas. Kaut vai atceroties 2009.gadu, kad pat izdevās gūt uzvaru, vai pagājušā gada kauju ceturtdaļfinālā, kur piekāpāmies vien ar 2:3.

Tikmēr jau rīt mačs pret Norvēģiju, kura par ceturdaļfinālu necīnās un jau nodrošinājusi vietas saglabāšanu Elitē. Ja Latvijai izdodas pieveikt abas komandas, ar to var arī nepietikt. Krievijai pēdējā spēlē būs jāuzvar Zviedrija, tāpat liela nozīme var būt arī gūto/zaudēto vārtu attiecībai.