11.lv iegūts lielākais laimests Latvijas totalizatoru vēsturē

Kādam 11.lv spēlētājam šī gada Ziemassvētki paliks atmiņā īpaši veiksmīgas likmes dēļ. Veicot 2500 eiro likmi uz diviem notikumiem ar kopējo koeficientu 37.82,  laimēti gandrīz 95 tūkstoši eiro, kas ir lielākais laimests Latvijas totalizatoru vēsturē

Pirmo Ziemassvētku vakarā 11.lv ienāca likme, kura parastam spēlētājam liktos tikpat kā neiespējama un visticamāk retais iedomātos riskēt ar tik lielu summu.

Tika prognozēts, ka Losandželosas “Lakers” NBA spēlē pieveiks vienu no līgas līdervienībām Goldensteitas “Warriors” (4.45, iesk.papildlaiku), kā arī Anglijas Premjerlīgas milzis Mančestras “City” zaudēs Lesteras “City” (8.50), kura ir patālu no tās komandas, kura 2015./2016.gada sezonā ieguva čempionu titulu. Turklāt, šķiet, ka likmes veicējs bija vairāk kā pārliecināts par iznākumu, jo liktā summa bija 2500 eiro.

Pirmā likme, lai gan traumu guva “Lakers” un visa NBA zvaigzne Lebrons Džeimss, sekmējās pārliecinoši – “Lakers” guva uzvaru ar 127:101.

Otrā likme bija “nervus kutinošāka” – līdz pat 81.minūtei rezultāts bija neizšķirts (1:1), taču tad Rikardo Pereira izvirzīja vadībā Lesteru (2:1), atlikušās spēles minūtes padarot par, iespējams, stresainākajām spēlētāja dzīvē. Tomēr pārsvars tika noturēts, ļaujot laimīgajam iegūt gandrīz 95 tūkstošus.

Interesanti, ka Lestera četras dienas iepriekš pieveica citu līgas augšgala komandu “Chelsea” (1:0), taču ar Mančestru pēdējo reizi tikās pirms tikai nedaudz vairāk kā nedēļas Anglijas līgas kausa ceturtdaļfinālā, kur piekāpās vien soda sitienu sērijā.

Pēc publiskajā telpā pieejamās informācijas 95 tūkstošu eiro ir ne tikai lielākais laimests 11.lv vēsturē, bet arī visā Latvijas totalizatoru vēsturē.

2015.gada decembrī 51 474,50 EUR laimēti Optibet interneta totalizatorā (333,00 EUR likme, koef. 154,58), turklāt tā paša gada oktobrī Optibet likmju veikšanas punktā laimēti 30 853,72 EUR ( 3 EUR likme, koef. 10284 (???))

Tālā 2009.gada nogalē Optibet esot laimēti pat gandrīz 40000 lati (~56 000 tūkstoši eiro), taču tā paša gada oktobrī kāds latviešu spēlētājs šobrīd Latvijā nepieejamajā betway.com laimējis 47 000 tūkstošus latu (~67 000 eiro).

Protams, jāņem vērā, ka šādi veiksmes gadījumi notiek reti, tāpēc iesakām spēlēt atbildīgi. Lai veicas!