Krievijā notiekošais Pasaules kauss futbolā ar mazākiem un lielākiem pārsteigumiem noslēdzis grupu turnīra cīņas un 16 labākās komandas nokļuvušas tālāk, lai savā starpā izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā cīnītos par vietu ceturtdaļfinālā. Tam bez šaubām gatavi ir arī bukmeikeri, izvirzot objektīvākos koeficientus. Astotdaļfinālu trešajā dienā spēles aizvadīs Brazīljia un Meksika, kā arī Japāna un Beļģija. 

Brazīlija-Meksika

Gan pirms Pasaules kausa sākuma, gan arī pēc grupu turnīra, Brazīlija pēc bukmeikeru domām ir galvenā favorīte uz titula iegūšanu. Pirmajā spēlē E grupā Brazīljas spēku un iespējas iegūt titulu lika apšaubīt Šveice, kura neļāva brazīļiem iegūt uzvaru (1:1), taču nākamajās spēlēs bez ielaistiem vārtiem pārspētas Serbija (2:0) un Kostarika (2:0), atjaunojot cerības fanu acīs. Rezultatīvākais brazīļu spēlētājs ar diviem vārtiem ir Felipe Kotinju, kam ar vieniem vārtiem seko Neimārs, Paulinju un Tiago Silva.

Brazīļiem pretī stāsies Meksika, kura ieguva otro vietu pārsteigumiem bagātajā F grupā. Pirmā pārsteiguma autori F grupā bija tieši meksikāņi, kuri ar minimālu pārsvaru pirmajā grupas spēlē pārspēja uz papīra spēcīgo Vāciju (1:0), kura galu galā pat nespēja izkļūt no grupas un pamanījās tajā ieņemt pēdējo vietu. Tālākajā grupas turnīra gaitā Meksikai uzvara pret Dienvidkoreju, taču pēdējā spēlē nācās piekāpties Zviedrijai (0:3).  Vārtus grupu turnīra laikā Meksikai guva Karloss Vela, Hirvings Lozano, kā arī Haviērs Hernandezs.

Bez pārsteigumiem, pārliecinošs bukmeikeru favorīts uz uzvaru ir Brazīlija( 11.lv, Optibet-1.50, Betsafe -1.49, Optibet– 1.50), atstājot Meksikai potenciāli niecīgas iespējas uz uzvaru. (11.lv -6.75, Optibet – 8.50 Betsafe –  7.80) Totalizatoros nav viennozīmīgas pārliecības par spēles rezultativitāti, taču neliela priekšroka ir opcijai zem 2.5 (11.lv, Optibet- 1.85, Betsafe – 1.90).

Beļģija-Japāna

Belģija aizvadījusi ļoti pieklājīgu G grupas turnīru, izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs, padarot komandu par vērā ņemamu pretendentu uz titulu. Pirmajās divās spēlēs Belģija pārliecinoši pārspēja Panamu un Tunisiju un pēdējā spēlē ar minimālu pārsvaru guva uzvaru pret Angliju, taču abas komandas savus labākos spēkus jau taupīja izslēgšanas spēlēm. Beļgijas izlases, kā arī viens no turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem ar četriem vārtu guvumiem ir Romelu Lukaku, divi vārti Edenam Hazardam, pa vienam Adanam Januzajam, Dries Mertensam un Mičijam Batušaji.

Tikmēr Japāna no grupas izkļuva salīdzinoši pretrunīgā veidā. Komanda pirmajā spēlē pārsteidza visus un pārspēja Kolumbiju(1:2), taču iespaidīgais sniegums turpinājumā novērots netika – neizšķirts pret Senegālu (2:2) un zaudējums Polijai (0:1). Grupas kopvērtējumā Japānai un Senegālai bija vienāds punktu skaits, taču ņemot vērā to, ka abas komandas savstarpējā spēlē nospēlēja neizšķirti, kā arī tām bija vienāda gūto/zaudēto vārtu statistika, otrās vietas ieguvēju noskaidroja pēc dzelteno kartīšu skaita, kuras mazāk bija Japānai. Japānas sastāvā neviens nav spējis gūt vairāk par vieniem vārtiem – vārtus grupu turnīrā guva Keisuke Honda, Šinji Kagava, Takahaši Inui un Juga Osako.

Bez lieliem pārsteigumiem šajā astotdaļfināla pārī favorīts ir Beļgija (11.lv – 1.40, Betsafe- 1.40, Optibet – 1.40)

Pirms spēlēm iesakām iepazīties ar futbola likmēm un labāko Latvijas totalizatoru piedāvājumu.